A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead

Filename: libraries/lib_seo.php

Line Number: 104

Статті - 2
  • (067) 67-97-470
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Укладання та виробництво дзеркальної плитки

Дзеркальна плитка - це оздоблювальний матеріал, який з'явився на ринку будматеріалів відносно недавно, однак, незважаючи на це, вже встиг завоювати симпатії як майстрів-плиточників, так і господарів квадратних метрів. Варто відзначити, що така плитка має ряд особливостей.


Дата:

Детальніше

Практичність і шик: дзеркальна плитка в інтер'єрі ванної кімнати

Одним з найбільш свіжих і оригінальних дизайнерських рішень на сьогодні можна назвати використання в інтер'єрі дзеркальної плитки. Цей оздоблювальний матеріал полюбився багатьом не тільки завдяки своїй вишуканості, але й універсальності, адже декорувати їм стіни можна як у кухнях, так і в спальнях і віталень. Однак найчастіше дзеркальну плитку використовують для оздоблення стін і стелі у ванних кімнатах.


Дата:

Детальніше

ПРИТЧА "Дзеркальний світ"

Учень запитав дервіша:
- Учитель, ворожий чи світ для людини? Або він несе людині благо?
- Я розповім тобі притчу про те, як ставиться світ до людини, - сказав учитель.
«Давним-давно жив великий шах. Він наказав побудувати прекрасний палац. Там було багато чудесного. Серед інших чудасій в палаці була зала, де всі стіни, стеля, двері і навіть підлога були дзеркальними. Дзеркала були надзвичайно ясні, і відвідувач не відразу розумів, що перед ним дзеркало, - настільки точно вони відображали предмети. Крім того, стіни цієї зали були влаштовані так, щоб створювати луна. Запитаєш: "Хто ти?" - І почуєш у відповідь з різних сторін: "Хто ти? Хто ти? Хто ти?".


Дата:

Детальніше

Інструкція по застосуванню дзеркальної плитки

Перш за все, необхідно вирішити, на що клеїти дзеркальну плитку. Якщо це скло, покрите амальгамою, підійде герметик для дзеркал Mirror, який здатний міцно прикріпити дзеркало до будь поверхности.В інших випадках застосовуються інші герметики, клей для скла або "рідкі цвяхи".


Дата:

Детальніше

Цікаві факти про дзеркало

Як не парадоксально, але першим дзеркалом в історії людства була звичайна калюжа, тобто відображення в ній.
Трохи пізніше, вже в Китаї в якості дзеркала почали використовувати поліровані шматки обсидіану і бронзові диски. Так почалася епоха настінних дзеркал.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу