• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Чому дзеркальна плитка краще підходити для ванної кімнати?

Якісна дзеркальна плитка добре переносить вологість і перепади температур. Вона не вступає у взаємодію з лугами і кислотами, що робить її надійним матеріалом для облаштування ванної кімнати.


Дата:

Детальніше

Плюси і мінуси дзеркальної стелі

Дзеркальна плитка має ряд переваг і завжди ефектно виглядає при оформленні інтер'єру. Вона здатна візуально розширити простір, а також наділити приміщення деякою вишуканістю.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі: ідеї по оформленню

Дзеркальна плитка в інтер'єрі дозволяє зробити світлим приміщення і збільшити невеликий простір. Дзеркало - специфічний матеріал, тому декорувати їм стелі і стіни слід з обережністю.


Дата:

Детальніше

Прикрашаємо ванну кімнату дзеркальною плиткою

Якщо ви хочете зробити Вашу ванну кімнату незвичайною і просторою, Вам варто задуматися про те, щоб купити дзеркальну плитку. Прикрасити ванну кімнату, не вдаючись до послуг дизайнера, можна і власними силами.


Дата:

Детальніше

Дивовижні дзеркальні стелі

Стелі з сучасних дзеркальних матеріалів – скла, полірованого металу або пластику не тільки зможуть візуально розширити простір, а й гарантовано створять в інтер'єрі вільну і урочисту атмосферу.


Дата:

Детальніше

Ванна кімната з дзеркальною стелею

 Одним з варіантів сучасного дизайну є установка дзеркального покриття на стелі у ванній кімнаті. Це приміщення є невід'ємною частиною будь-якого житлового простору. До недавнього часу воно використовувалося тільки для здійснення водних процедур і приведення себе в порядок.


Дата:

Детальніше

Використання дзеркальної плитки в інтер'єрі

Продовжує набирати популярність в обробці інтер'єрів такий практичний і зручний матеріал, як дзеркальна плитка. Завдяки своїм якостям і характеристикам міцності вона може використовуватися для обробки будь-якого приміщення в будинку. 


Дата:

Детальніше

Роль дзеркальної стелі в інтер'єрі приміщення

Сьогодні існує досить багато способів зробити інтер'єр будинку або квартири оригінальним і незвичайним. Одним з таких прийомів є установка дзеркальної стелі. У даній статті ми розповімо про роль даного елемента в інтер'єрі приміщення, його особливості і варіантах виконання.


Дата:

Детальніше

Крихкість і міцність: працюємо з дзеркальною плиткою в інтер'єрі

Для оздоблення та креативного оформлення приміщення сучасні виробники пропонують величезний асортимент матеріалів та ідей. Одним з них є обробка дзеркальною плиткою - це і незвично, і сучасно, і стильно.


Дата:

Детальніше

Які візуальні ефекти дзеркальної плитки застосовують дизайнери в інтер'єрі

 Дизайнери постійно застосовують найрізноманітніші засоби для створення того чи іншого візуального ефекту в інтер'єрі. Найефективнішим засобом з точки зору фахівців є дзеркальна плитка.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу