• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Що потрібно знати перед покупкою дзеркальної плитки?

Оформлення стін або стелі кімнати дзеркальною плиткою зробить її розкішної, візуально збільшить простір і приховає дефекти в плануванні. Є кілька видів такого матеріалу: дзеркальна плитка з фацетом, візерунками, отворами для точкових світильників, рельєфна і т.д.


Дата:

Детальніше

Як клеїти дзеркальну плитку?

Дзеркальне панно - оригінальний спосіб прикрасити квартиру, клуб або кафе. Це практично, незвично, та й простір для фантазії великий. У монтажі такий варіант декору мало чим відрізняється від поклейки звичайного кахлю.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі, або Сміливі ідеї, які розширять і змінять простір в потрібну сторону.

Ви вже переконалися, що дзеркальна плитка - саме те, чого не вистачає вашому інтер'єру? Якщо так, тоді потрібно визначитися з вибором. Широкий асортимент такої облицювальної продукції здатний здивувати відмінністю форм і розмірів.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка з фацетом: незвичайне перетворення інтер'єру

Серед величезного розмаїття в оздобленні сучасних інтер'єрів вагоме місце займає дзеркальна плитка з фацетом. Цей обробний матеріал сподобався багатьом дизайнерам по цілому ряду причин. Про них і поговоримо.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка від українського виробника

Чи не перестає дивувати своїми новими розробками український виробник оздоблювальних матеріалів. Одне з останніх винаходів - дзеркальна плитка, припало до душі не тільки дизайнерам інтер'єру, але і звичайним користувачам.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка - фото, дизайн, ідеї, проекти

Якісна дзеркальна плитка стане хорошим варіантом втілення в життя дизайнерських ідей. Здатність дзеркальної плитки створювати враження широти приміщення робить її популярною серед дизайнерів.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка: фото, як вибрати, де купити?

Останнім часом в сфері дизайну особливою популярністю користується дзеркальна плитка. Щоб знайти серед усього розмаїття виробів кращий варіант, потрібно звернути увагу на технічні властивості.


Дата:

Детальніше

Дзеркальне панно на стіну: дзеркало ромбами, плитка з фацетом

Дзеркальне панно є вигідним елементом декору і являє собою сукупність сегментів самих різних розмірів. Воно актуальне не тільки на кухні та у ванній кімнаті, але і в вітальні і спальні.


Дата:

Детальніше

Як вибрати дзеркальну плитку?

Сьогодні дзеркальна плитка стала найсучаснішим і незвичайним рішенням при оформленні приміщень. Пластикові та металеві пластини вироби будуть набагато легше по вазі, ніж скляні аналоги.


Дата:

Детальніше

Дзеркальне панно, плитка з фацетом: ідеї для оформлення

На даний момент особливо популярна в інтер'єрі плитка з фацетом. При даній технології краю дзеркала зрізають так, що вони набувають скошений вид і виглядають об'ємніше, розкриваючись новими гранями.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу