• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Дзеркальне панно з плитки при оформленні кухні, ванній, передпокої

Дзеркальна плитка - універсальний облицювальний матеріал для приміщень різного призначення. Вона візуально піднімає висоту стель в приміщенні, робить його більш світлим.


Дата:

Детальніше

Як правильно клеїти дзеркальну плитку?

Дзеркальна плитка - це незвичайний штрих і родзинка в інтер'єрі, можливість надати приміщенню світла і простору. Крім того, дзеркальна поверхня невибаглива в догляді, довговічна, підходить для декорування в самих різних приміщеннях.


Дата:

Детальніше

Чому ми вибрали дзеркальну плитку від виробника Skelko?

Якісна дзеркальна плитка за міцністю не поступається звичайному склу та надовго збереже свій привабливий зовнішній вигляд. Після монтажу виріб тримається також надійно, як і керамічне покриття.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі: обробка плиткою, мозаїкою і інші декоративні варіанти

Щоб ваше житлове приміщення було не тільки комфортним і багатофункціональним, а ще й відрізнялося своєрідним дизайнерським рішенням, в якості основного елементу інтер'єру можна використовувати дзеркальну плитку з фацетом.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка: її різновиди та особливості

Оздоблювальний матеріал ідеально підходить для проведення ремонтних робіт у ванній, для цього можна скористатися великої дзеркальною плиткою або мозаїкою.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка як альтернатива керамічної

Одним із сучасних облицювальних матеріалів є дзеркальна плитка з фацетом, яка є відмінною альтернативою керамічній.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка: її різновиди та особливості

Додати родзинку в інтер'єр можна за допомогою дзеркальної плитки. Це універсальний практичний матеріал, який прослужить багато років, при цьому не вимагаючи особливого догляду.


Дата:

Детальніше

Характеристики дзеркальної плитки з фацетом, застосування в інтер'єрі

Перетворити кімнату і втілити самі незвичайні дизайнерські рішення можна завдяки дзеркальній плитці з фацетом. Вона прослужить вам багато років, не втрачаючи своїх характеристик. Перетворити кімнату і втілити самі незвичайні дизайнерські рішення можна благода


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі домівки

Роблячи ремонт в будинку або квартирі, завжди хочеться привнести щось своє унікальне. Навіть невелика деталь може відображати характер господаря квартири і його смак.


Дата:

Детальніше

Дзеркальне панно: ідеї дизайнерів

Урізноманітнити обстановку свого будинку можна різними способами. Дзеркальне панно в цьому випадку буде родзинкою. Дизайнери використовують їх як для естетичного вигляду, так і з практичною метою.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу