• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Дзеркальна плитка: її різновиди та особливості

Додати родзинку в інтер'єр можна за допомогою дзеркальної плитки. Це універсальний практичний матеріал, який прослужить багато років, при цьому не вимагаючи особливого догляду.


Дата:

Детальніше

Характеристики дзеркальної плитки з фацетом, застосування в інтер'єрі

Перетворити кімнату і втілити самі незвичайні дизайнерські рішення можна завдяки дзеркальній плитці з фацетом. Вона прослужить вам багато років, не втрачаючи своїх характеристик. Перетворити кімнату і втілити самі незвичайні дизайнерські рішення можна благода


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі домівки

Роблячи ремонт в будинку або квартирі, завжди хочеться привнести щось своє унікальне. Навіть невелика деталь може відображати характер господаря квартири і його смак.


Дата:

Детальніше

Дзеркальне панно: ідеї дизайнерів

Урізноманітнити обстановку свого будинку можна різними способами. Дзеркальне панно в цьому випадку буде родзинкою. Дизайнери використовують їх як для естетичного вигляду, так і з практичною метою.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка - вчимося розширювати і освітлювати простір

Найчастіше дзеркальна плитка з фацетом використовується для обробки кухні та ванної кімнати. Це невеликі приміщення, де матеріал виглядає дуже доречно.


Дата:

Детальніше

Що потрібно знати перед покупкою дзеркальної плитки?

Оформлення стін або стелі кімнати дзеркальною плиткою зробить її розкішної, візуально збільшить простір і приховає дефекти в плануванні. Є кілька видів такого матеріалу: дзеркальна плитка з фацетом, візерунками, отворами для точкових світильників, рельєфна і т.д.


Дата:

Детальніше

Як клеїти дзеркальну плитку?

Дзеркальне панно - оригінальний спосіб прикрасити квартиру, клуб або кафе. Це практично, незвично, та й простір для фантазії великий. У монтажі такий варіант декору мало чим відрізняється від поклейки звичайного кахлю.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі, або Сміливі ідеї, які розширять і змінять простір в потрібну сторону.

Ви вже переконалися, що дзеркальна плитка - саме те, чого не вистачає вашому інтер'єру? Якщо так, тоді потрібно визначитися з вибором. Широкий асортимент такої облицювальної продукції здатний здивувати відмінністю форм і розмірів.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка з фацетом: незвичайне перетворення інтер'єру

Серед величезного розмаїття в оздобленні сучасних інтер'єрів вагоме місце займає дзеркальна плитка з фацетом. Цей обробний матеріал сподобався багатьом дизайнерам по цілому ряду причин. Про них і поговоримо.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка від українського виробника

Чи не перестає дивувати своїми новими розробками український виробник оздоблювальних матеріалів. Одне з останніх винаходів - дзеркальна плитка, припало до душі не тільки дизайнерам інтер'єру, але і звичайним користувачам.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу