Статті
  • (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Дзеркальна плитка - фото, дизайн, ідеї, проекти

Якісна дзеркальна плитка стане хорошим варіантом втілення в життя дизайнерських ідей. Здатність дзеркальної плитки створювати враження широти приміщення робить її популярною серед дизайнерів.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка: фото, як вибрати, де купити?

Останнім часом в сфері дизайну особливою популярністю користується дзеркальна плитка. Щоб знайти серед усього розмаїття виробів кращий варіант, потрібно звернути увагу на технічні властивості.


Дата:

Детальніше

Дзеркальне панно на стіну: дзеркало ромбами, плитка з фацетом

Дзеркальне панно є вигідним елементом декору і являє собою сукупність сегментів самих різних розмірів. Воно актуальне не тільки на кухні та у ванній кімнаті, але і в вітальні і спальні.


Дата:

Детальніше

Як вибрати дзеркальну плитку?

Сьогодні дзеркальна плитка стала найсучаснішим і незвичайним рішенням при оформленні приміщень. Пластикові та металеві пластини вироби будуть набагато легше по вазі, ніж скляні аналоги.


Дата:

Детальніше

Дзеркальне панно, плитка з фацетом: ідеї для оформлення

На даний момент особливо популярна в інтер'єрі плитка з фацетом. При даній технології краю дзеркала зрізають так, що вони набувають скошений вид і виглядають об'ємніше, розкриваючись новими гранями.


Дата:

Детальніше

Чому дзеркальна плитка краще підходить для ванної кімнати?

Якісна дзеркальна плитка добре переносить вологість і перепади температур. Вона не вступає у взаємодію з лугами і кислотами, що робить її надійним матеріалом для облаштування ванної кімнати.


Дата:

Детальніше

Плюси і мінуси дзеркальної стелі

Дзеркальна плитка має ряд переваг і завжди ефектно виглядає при оформленні інтер'єру. Вона здатна візуально розширити простір, а також наділити приміщення деякою вишуканістю.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі: ідеї по оформленню

Дзеркальна плитка в інтер'єрі дозволяє зробити світлим приміщення і збільшити невеликий простір. Дзеркало - специфічний матеріал, тому декорувати їм стелі і стіни слід з обережністю.


Дата:

Детальніше

Прикрашаємо ванну кімнату дзеркальною плиткою

Якщо ви хочете зробити Вашу ванну кімнату незвичайною і просторою, Вам варто задуматися про те, щоб купити дзеркальну плитку. Прикрасити ванну кімнату, не вдаючись до послуг дизайнера, можна і власними силами.


Дата:

Детальніше

Дивовижні дзеркальні стелі

Стелі з сучасних дзеркальних матеріалів – скла, полірованого металу або пластику не тільки зможуть візуально розширити простір, а й гарантовано створять в інтер'єрі вільну і урочисту атмосферу.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу