• (067) 67-97-470
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Статті

Цікаво про дзеркальну плитку

Дивовижні дзеркальні стелі

Стелі з сучасних дзеркальних матеріалів – скла, полірованого металу або пластику не тільки зможуть візуально розширити простір, а й гарантовано створять в інтер'єрі вільну і урочисту атмосферу.


Дата:

Детальніше

Ванна кімната з дзеркальною стелею

 Одним з варіантів сучасного дизайну є установка дзеркального покриття на стелі у ванній кімнаті. Це приміщення є невід'ємною частиною будь-якого житлового простору. До недавнього часу воно використовувалося тільки для здійснення водних процедур і приведення себе в порядок.


Дата:

Детальніше

Використання дзеркальної плитки в інтер'єрі

Продовжує набирати популярність в обробці інтер'єрів такий практичний і зручний матеріал, як дзеркальна плитка. Завдяки своїм якостям і характеристикам міцності вона може використовуватися для обробки будь-якого приміщення в будинку. 


Дата:

Детальніше

Роль дзеркальної стелі в інтер'єрі приміщення

Сьогодні існує досить багато способів зробити інтер'єр будинку або квартири оригінальним і незвичайним. Одним з таких прийомів є установка дзеркальної стелі. У даній статті ми розповімо про роль даного елемента в інтер'єрі приміщення, його особливості і варіантах виконання.


Дата:

Детальніше

Крихкість і міцність: працюємо з дзеркальною плиткою в інтер'єрі

Для оздоблення та креативного оформлення приміщення сучасні виробники пропонують величезний асортимент матеріалів та ідей. Одним з них є обробка дзеркальною плиткою - це і незвично, і сучасно, і стильно.


Дата:

Детальніше

Які візуальні ефекти дзеркальної плитки застосовують дизайнери в інтер'єрі

 Дизайнери постійно застосовують найрізноманітніші засоби для створення того чи іншого візуального ефекту в інтер'єрі. Найефективнішим засобом з точки зору фахівців є дзеркальна плитка.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка ціна / якість / монтаж

Обробка стін – один з найважливіших етапів будь-якого ремонту. Меблі можуть бути якого завгодно стилю, але саме стіни – це основа завершеного інтер'єру будь-якого приміщення. Сьогодні існує безліч варіантів обробки стін та стелі.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна стельова плитка

Ще недавно натяжні і підвісні стелі вважалися чи не вінцем дизайнерської думки і вершиною майстерності будівельників, однак сьогодні справжні цінителі вишуканих інтер'єрів все частіше віддають перевагу стелям, обробленим дзеркальною плиткою.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка в інтер'єрі ванної

Незважаючи на те, що на вітчизняному ринку будівельних матеріалів дзеркальна плитка з'явилася порівняно недавно, вона вже встигла завоювати величезну популярність серед цінителів стильних і вишуканих рішень в дизайні інтер'єру, а також людей, які займаються цим на професійному рівні.


Дата:

Детальніше

Дзеркальна плитка у інтер'єрі вашого дому

В останні кілька років одним з найпопулярніших на будівельному ринку оздоблювальних матеріалів називають дзеркальну плитку . Вона поєднує в собі позитивні якості знайомої всім керамічної плитки і оригінальний зовнішній вигляд, який чудово доповнить будь-яке приміщення.


Дата:

Детальніше

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу