• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Характеристики дзеркальної плитки з фацетом, застосування в інтер'єрі

Перетворити кімнату і втілити самі незвичайні дизайнерські рішення можна завдяки дзеркальній плитці з фацетом. Вона прослужить вам багато років, не втрачаючи своїх характеристик. В інтернет-магазині Скелко є асортимент дзеркальної плитки різних розмірів з фацетом необхідної вам величини.

Чим хороша дзеркальна плитка з фацетом?

Зараз не проблема купити дзеркальну плитку овальної, прямокутної або трикутної форми. У Скелко можна підібрати необхідний матеріал для створення панно з дзеркальної плитки будь-яких розмірів. Вона має і інші характеристики, що переконають вас в її практичності.

Поверхня добре відображає, тому панно може використовуватися замість дзеркала в ванній або передпокою. Вона рівна і гладенька. Продукція від українського виробника відрізняється високою якістю і відповідністю національним стандартам.
Вона стійка до впливу вологи. Можна спокійно робити оформлення дзеркальною плиткою у ванній кімнаті або кухні.
Цей матеріал простий в експлуатації. Його лише потрібно періодично протирати. Хімічні засоби для скла підійдуть для прибирання.
Дзеркальне панно з фацетом зроблено з міцного матеріалу. При транспортуванні Скелко використовує упаковку з максимальним захистом дзеркал, щоб уникнути пошкоджень.
Плитка не вимагає особливих навичок для монтажу. Ви можете самі її закріпить, дотримуючись рекомендацій.


Як прикрасити кімнату дзеркальною плиткою з фацетом?

Використовувати дзеркальну плитку з фацетом можна в будь-якій кімнаті вашого будинку: у ванній вона послужить замість дзеркал, в передпокої і кухні візуально збільшує простір і кількість світла, в спальні або вітальні можна монтувати дзеркальне панно на стіну як центральний елемент декору.

Завдяки різним формам плитки і її розмірами, можна зробити цікаве незвичайне панно, поєднати різні матеріали - дерево, керамічну плитку. У дитячій ви можете зробити панно у вигляді мультяшного героя або незвичайної фігури. Дзеркальна плитка безпечна для дітей, тому сміливо можна прикрашати кімнату.

Вибравши велику ширину фацета, можна додати гри світла в кімнаті. Це додасть їй більше вишуканості і діамантового блиску. До того ж оформити можна як стіни так і стелі. Тільки будьте обережні з кількістю дзеркальної поверхні, щоб не виникало відчуття тунелю.


Характеристики дзеркальної плитки з фацетом, застосування в інтер'єрі

Характеристики зеркальной плитки с фацетом, применение в интерьере

Як замовити дзеркальну плитку з фацетом з доставкою по Україні?

Інтернет-магазин Скелко є не тільки постачальником, але і виробником дзеркальної продукції. Ви можете замовити дзеркальне панно онлайн, відразу ж розрахувавши розміри, кількість плиток і ціну.

У спеціальному розділі на сайті магазина можна вибрати, колір, форму, розмір і купити дзеркальне панно з фацетом, вказавши його ширину - 10, 15, 20, 25 мм.

У Skelko є можливість купити дзеркальну плитку, зробивши індивідуальне замовлення. Він буде виконаний в обумовлені терміни і доставлений в будь-яку точку України .. Відповісти на питання з приводу товару і допомогти визначитися з плиткою допоможуть дизайнери і менеджери магазину.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу