• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Крихкість і міцність: працюємо з дзеркальною плиткою в інтер'єрі

Для оздоблення та креативного оформлення приміщення сучасні виробники пропонують величезний асортимент матеріалів та ідей. Одним з них є обробка дзеркальною плиткою - це і незвично, і сучасно, і стильно. Вибравши саме таке рішення, господарі приміщення ніколи про це не пошкодують.

зеркальная плитка

Крім краси і унікальності, дзеркальна плитка ще й найвищою мірою практична. Вона легка в установці і відході, і при належному зверненні прослужить не один рік. Крім того, її досить легко демонтувати. Єдиний мінус в установці дзеркальної плитки - це її крихкість, яка значно вище, ніж у керамічної. Виходячи з цього, працювати з дзеркальним матеріалом доведеться обережніше та дбайливіше. Те ж саме стосується і подальшої експлуатації.

В основі виготовлення цього оздоблювального матеріалу лежить натуральна дзеркальне скло, і тому, по суті, плитка мало чим відрізняється від звичайного дзеркала. Вона так само крихка і володіє тією ж відбивною здатністю, тому встановлювати її потрібно, виходячи з знання про ці особливості. Дзеркальна плитка - це унікальний матеріал, що поєднує в собі властивості як дзеркала, так і кераміки: по крихкості і відбивних властивостях - це дзеркало, а по стійкості і міцності прилипання - звичайна керамічна плитка.

Як і її керамічна сестра, дзеркальна плитка має безліч варіацій і за кольором, і за формою. Покупець може задовольнити свій найвибагливіший смак: виробниками в величезному асортименті надані червоні, жовті, блакитні, сірі, золоті, сріблясті, гранітні зразки, а так само можна замовити і індивідуально. Форма теж надана абсолютно будь-яка: квадратна, дугоподібна і овальна, трикутна, прямокутна, ромбовидна і так далі, тільки вибирай.

Термін служби дзеркальної плитки відомі виробники визначають як двадцятирічний і навіть більше, але взагалі, тут все залежить від того, яка амальгама була нанесена на поверхню.

Цілі, переслідувані дизайнерами при включенні в оформлення інтер'єру дзеркальної плитки, можуть бути абсолютно різними. Найчастіше її використовують для того, щоб візуально розширити приміщення і зробити його світліше і просторіше. Завдяки своєму отражающему ефекту цей унікальний і стильний матеріал неначе додає в приміщення більше повітря і теплого світла. Одне з найцікавіших рішень в оформленні інтер'єру дзеркальними плитками - це викласти з них псевдоколоніі на стінах. Вертикальні, вони візуально піднімуть стелю вище і додадуть в інтер'єр європейського витонченості.

Мабуть, одне з стали вже класичними дизайнерських рішень з підняття стелі - це зробити плавне перетікання стіни на стелю. Для цього, як правило, верх стіни і прилегла до нього частина стелі оформляються однаково, і для досягнення такого ефекту якнайкраще підійде такий декоративний матеріал, як дзеркальна плитка.

Якщо ж в кімнаті присутні які-небудь непотрібні і абсолютно не вписуються в простір ніші, для них теж можна знайти цікаве рішення, красиво оформивши дзеркальною плиткою. Це змусить потворні западини стати унікальною, стильною і повноправною деталлю інтер'єру. Тут буде дотримана одна з правил творчого підходу до оформлення інтер'єру: недоліки приміщення будуть перетворені на його гідності.

зеркальная плитка

Крім того, якщо стіну, що знаходиться напроти джерела світла (вікон, наприклад) повністю викласти цим унікальним оздоблювальним матеріалом, то будь-яка, навіть сама похмура, кімната перетвориться і стане набагато затишніше і яскравіше. Таке рішення нерідко використовується в маленьких кухоньках, які так повсюдні у хрущовках. Дзеркальна плитка, використовувана в такому приміщенні, буде виглядати як не можна доречніше і ефектніше. Крім того, на кухні вона буде ще і цілком функціональна і практична.

Ну і, звичайно ж, основне приміщення, в якому дзеркальна плитка буде як можна більш до місця - це ванна. Тут простір для фантазії воістину безмежний. Нею можна замінити традиційне у ванній дзеркало, її можна вміло і творчо комбінувати з керамічної сестрою, а можна піти у своїх фантазіях далі - і викласти стелю і, ніжачись в теплій ванні, роздивлятися самого себе.

Дзеркальна плитка - це стилістично взагалі ніяк невиражений матеріал, тому вона може використовуватися в будь-якому інтер'єрі і в будь-якому приміщенні. Поєднується вона з усіма оздоблювальними матеріалами: з тканиною і різного роду драпіровками, з шпалерами і фарбою, паркетом і ламінатом, тут особливих переваг немає. Єдине, що варто враховувати: легке і природне скло набагато більш природно поєднується з природними важкими матеріалами типу каменю або дерева, але знову-таки це швидше побажання, ніж обов'язкова вимога.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу