• (067) 67-97-470
 • Viber / WhatsApp
 • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Інструкція по зберіганню і монтажу дзеркальної плитки

Зберігання дзеркальної плитки

 • - Плитка дзеркальна повинна зберігатися у відповідних умовах. Вимоги до температури повітря і вологості повинні бути дотримані, щоб не потемніла амальгама. Вологість не більше 70%, а температура від +100 С і не вище + 350С. Допускається температура зберігання +400 тільки якщо зберігання буде короткочасним.
 • - У приміщенні, де зберігається плитка не повинно знаходитися жодних інших предметів і рідин. Приміщення має бути захищене від впливу сонячних променів., Протягів.
 • - Якщо дзеркало потьмяніє або почорніє через порушення умови зберігання, то гарантія не буде поширюватися на такі випадки.

Підготовка робочої поверхні

 • - Перед тим, як приступити до монтажу плитки, поверхня потрібно вирівняти, зачистити і прогрунтувати. Це забезпечить відмінне зчеплення шару, що клеїть і плитки, продовжить її термін експлуатації.
 • - Якщо стіна була вражена грибками і цвіллю, її потрібно попередньо зачистити, обпалити, вирівняти і прогрунтувати під монтаж плитки.
 • - ЗАБОРОНЕНО !!! Використовувати цементні клеї, а також оцтові і універсальні герметики.
 • дзеркальна плитка

Зеркальная плитка

Монтаж плитки

Клеїти дзеркальну плитку потрібно при температурі навколишнього середовища не нижче +150 С. Вологість не вище 70%. Монтаж плитки можливий тільки на попередньо підготовлену поверхню або гіпсокартон. Не рекомендується клеїти плитку на ДСП та інші поверхні схильні до дії вологи. В якості грунтовки використовувати тільки ті, які глибоко проникають в стіну.

ЗАБОРОНЕНО використовувати універсальні герметики і клеї, тому що вони руйнують дзеркальну амальгаму.

Для укладання необхідно використовувати:

 • - скотч двосторонній;
 • - клей для дзеркал;
 • - затірку для швів (підходять тільки нейтральні герметики);
 • - пластмасові хрестики.

Розмітку на стіну для панно з дзеркальної плитки потрібно робити заздалегідь за допомогою олівця, рівня і сантиметри або рулетки. Перед тим як клеїти плитку, її потрібно розрахувати необхідну кількість, врахувати мінімальний запас (10%). Зробивши розмітку на стіні, враховуються шви (+ 1-1,5 мм на кожну плитку) можна приступити до роботи. Від розрахунку правильного розташування дзеркальних плиток залежить 70% успіху. Ще 30% відводиться на правильні матеріали і дотримання техніки монтажу.

ЗАПРЕЩЕННО !!! Починати вкладку зверху вниз. Оптимально починати укладання з 2-3 ряду. Нижній ряд залишається як запасний, і в разі порушення геометрії панно або стіни, плитку завжди можна обрізати і зробити потрібних розмірів.

Укладання проходить по направляючої, природно потрібно відступити від статі. Вирівнювання по верху приховає візуально обрізки в першому нижньому ряду. Також варто розмежовувати кожен ряд і кожен стик хрестиками, щоб зберегти геометрію панно.

Опору для плитки роблять з металевої або дерев'яної рейки, яку відразу прибивають внизу, а плитку тримають вертикально при склеюванні, тобто перпендикулярно до стіни.

Зеркальная плитка в интерьере

Як наносити клей на плитку?

Попередньо на сторону, на яку нанесена амальгама клеять двосторонній скотч по краях і по центру. Іншу частину покривають нейтральним клеєм для дзеркала. Двосторонній скотч буде утримувати її, поки затвердіє клеїть основа.

Сліди і залишки клею можна усунути пластикової або силіконової лопаткою через 3 години після монтажу. Шви можна затирати тільки через 4 доби після монтажу. Також можна лицьову сторону укрити малярською стрічкою.

Герметик можна використовувати будь-якого кольору, але краще вибирати синьо-сірі відтінки, які будуть візуально зливатися з амальгамою.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу