• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Інструкція по застосуванню дзеркальної плитки

Перш за все, необхідно вирішити, на що клеїти дзеркальну плитку. Якщо це скло, покрите амальгамою, підійде герметик для дзеркал Mirror, який здатний міцно прикріпити дзеркало до будь поверхности.В інших випадках застосовуються інші герметики, клей для скла або "рідкі цвяхи". Клей з довготривалим схоплюванням не варто використовувати, так як в цьому випадку потрібно встановлювати додаткові підпори. Перед приклеюванням дзеркальної плитки поверхню стіни ретельно готують: видаляють старе покриття, фарбу і гарненько зашкурівают, при необхідності вирівнюють стіну, тому дзеркальна поверхня повинна бути ідеальною.

Дзеркальна плитка призначена для оформлення будь-яких поверхонь (стіни, стеля, двері) при дизайні приміщень, для оздоблення меблів і предметів інтер'єру. Цей матеріал може бути використаний як в сухих приміщеннях (коридори, холи, торгові зали), так і в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванні кімнати, кухні).

Підготовка поверхні:

1. Очистити поверхню, звільнити від шпалер, відсталою фарби, крейди, вапна, пилу. 2. Покрыть підстава грунтовкою - для цього можна використовувати фарбу або лак з додаванням відповідного розчинника, або спеціальні грунтующие склади.
3. Якщо необхідно нанести на стіну склади для боротьби з висолами, грибками, цвіллю.
4. Вирівняти поверхню з метою усунення горбів, різких зламів і виступів.
5. Дати поверхні висохнути до початку робіт з укладання дзеркальної плитки.

Увага!
Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм
Кутове з'єднання фацета в кутку плитці може бути зміщений на ± 2 мм
Не використовуйте клей на цементній основі (такі, як «Цемент, «Церезіт» тощо) для кріплення дзеркальної плитки.
Не можна застосовувати кислі (оцтові) "універсальні" герметики.

Склад для нанесення.

В якості клею краще всього використовувати будь-нейтральний герметик. Можна застосовувати "Рідкі цвяхи", або спеціальний дзеркальний клей у розрахунку 1 тюбик обсягом 290 мл на 1 м2 плитки. Ми використовуємо клей таких фірм, як Soudal Tytan. Для дзеркальних плиток будь-якого формату використовується дзеркало товщиною 3-4 мм Зауважимо, що сучасна керамічна плитка, в будь-якому разі, набагато товщі (8 мм і більше). Тому різницю в товщині керамічної і дзеркальної плитки краще всього компенсувати самим звичайним цементно-піщаним розчином, завдавши його відповідним шаром на ділянку стіни, де планується укласти дзеркальну плитку.

При необхідності плитку можна порізати звичайним склорізом. Миється плитка будь-яким засобом для миття скла.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу