• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Цікаві факти про дзеркало

Як не парадоксально, але першим дзеркалом в історії людства була звичайна калюжа, тобто відображення в ній.
Трохи пізніше, вже в Китаї в якості дзеркала почали використовувати поліровані шматки обсидіану і бронзові диски. Так почалася епоха настінних дзеркал.
В XIII столітті (1240 р.) вже можна було придбати дзеркало у склодува, щоправда зображення було дещо спотвореним з-за не рівній поверхні.
Через 250 років у Франції придумали новий вид дзеркала - на плоске скло приклеювали тонку фольгу з олова. Треба сказати, таке дзеркало було дуже дорогим (коштувала в три рази дорожче полотен відомих художників). Дана технологія одержала поширення лише в Венеції. Від цього і пішла назва - венеціанські дзеркала.
Що ж стосується Русі, то до XVIII століття дзеркала вважалися «гріхом», і всякий віруючий людина уникав його. Вперше дзеркала з'явилися тільки при Петрі I.
Сьогодні ж, ми не можемо собі уявити життя без дзеркал, вони всюди - у ванній, у вітальні, передпокої і навіть в сумочці.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу