• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Плюси і мінуси дзеркальної стелі

Плюси і мінуси дзеркальної стеліЛюдина завжди прагне до краси і гармонії. Особливо це стосується житла, яке, на його думку, має бути яскравим, свіжим і відповідати модним тенденціям. Всі ці бажання можна здійснити, якщо купити дзеркальну плитку і використовувати її в якості декорування. Це покриття просто монтується на стелю власними силами і не вимагає наявності будь-яких професійних навичок.

Якими перевагами володіє дзеркальна плитка

Дзеркальна стельова плитка має ряд переваг, що підштовхує досвідчених дизайнерів і будівельників зробити вибір на її користь.

- Дзеркальна плитка в інтер'єрі завжди виглядає цікаво. Вона здатна візуально розширити простір, а також наділити приміщення деякої вишуканістю і особливою атмосферою.

- Обговорюване стельове покриття стало знахідкою для темних приміщень. Воно дає відчуття хорошій освітленості площі ванної кімнати. Актуальне це елемент декору також для кімнат, які мають невеликою висотою. Його присутність створює ілюзію високих стель.

- Український виробник пропонує достатньо привабливе сучасне рішення в обробці, в основу якого лягла дзеркальна плитка з фацетом. Виріб має спеціально обробленими краями, що надає ванній кімнаті естетичний і оригінальний вигляд.

- Різноманіття форм конфігурацій дозволяє створювати панно і інші цілісні твори мистецтва. Деталі декору прекрасно поєднуються з іншими елементами оздоблювального покриття.

- Якщо освітити дзеркала точковими світильниками, ванна кімната стане виглядати ефектно без особливих витрат на електроенергію, оскільки подібний декор не тільки збільшує простір, але і примножити світло.

- Україна дбає про безпеку будівельних матеріалів і тому в основі стоять вимоги екологічності та гіппоалергенності товарів. Дзеркальна плитка від виробника, пропонована інтернет-магазином Скелко, відповідає поставленим нормам і абсолютно нешкідлива для здоров'я людини. Її можна застосовувати навіть в тих приміщеннях, де постійно перебувають алергіки.

- Простота в монтажі: для її кріплення в стіні або стелі знадобиться або двосторонній скотч або рідкі цвяхи. Існують варіанти, які можна розрізати, скориставшись склорізом.

Які мінуси є у вироба?


Дзеркальна плитка в інтер'єрі: ідеї по оформленнюДзеркальна плитка в інтер'єрі: ідеї по оформленню поряд з великою кількістю переваг, у дзеркального покриття є деякі недоліки.

- З дзеркалом потрібно звертатися дбайливо, щоб не пошкодити його при механічному впливі. Дзеркальна плитка може тріснути, якщо її упустити або вдарити по ній важким предметом.

- Легко отримати незатишний вигляд і дисгармонію, якщо при оформленні інтер'єру використовувати надмірну кількість дзеркал.

- Тоноване елементи не призначені для маленьких приміщень, так як не дають відчуття простору.

- Виріб вимагає щоденного догляду, оскільки на ньому буде помітна будь-який бруд.

- Монтувати дзеркальні пластини, щоб у Вас не з'явилися биті деталі, необхідно дуже акуратно: не впускайте їх, і не стукати по ним при підгоні.

На сайті Skelko Ви можете подивитися фото дзеркальної плитки, щоб правильно вибрати необхідний декор. Дзеркальна плитка, ціна якої досить прийнятна в порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами, прослужить Вам достатньо довго, незважаючи на візуальну крихкість. При правильному догляді вона не втрачає свого блиску.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу