• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Чому ми вибрали дзеркальну плитку від виробника Skelko?

Оформление помещения зеркальной плиткойЯкщо у Вас з'явилося бажання оновити зовнішній вигляд квартири або щось змінити в уже набриднути інтер'єрі, не бійтеся експериментувати. На сьогоднішній день дзеркальна плитка з фацетом - найстильніший, вишуканий і оригінальний обробний матеріал. Цей унікальний вид декору здатний не тільки візуально розширити кімнату, але і приховати невдалі елементи планування. Чудовим є якість дзеркала робити приміщення світліше без додаткового освітлення і вікон. Український виробник Скелко постійно працює над своїм асортиментом, щоб кожен клієнт міг вибрати дзеркальну плитку на свій смак.

Дзеркальна плитка Skelko: якість перевірена роками

Дзеркальне плитка для ванної сьогодні - не зовсім звичний оздоблювальний матеріал. В її виробництві беруть участь зовсім інші технології, ніж при виробництві керамічних виробів. Роботи з виготовлення даного облицювального покриття виконуються в окремому цеху великого заводу. Деякі компанії для її отримання обробляють готові дзеркала.

Для отримання кераміки обпалюють і пресують глиняну основу. Щоб зробити відбивну поверхню застосовують метод глушіння - в скляну розплавлену масу додають кристалічні речовини - глушники. На виході готовий матеріал виходить прозорим з дзеркальним ефектом.

Великі полотна розпилюють до певних розмірів, керуючись ескізами, а потім ретельно обробляють краю.

Дзеркальна пано з фацетом проводиться за тим же принципом, але тільки із застосуванням шліфування й полірування країв.

Зеркальная плитка

Купити дзеркальну плитку і оцінити гідність

Найбільш ходові розміри наділені правильної квадратної формою. Однак, щоб реалізувати дизайнерський задум, можна замовити дзеркальну плитку за індивідуальним проектом.

Плитка дзеркальна, ціна якої в Україні доступна споживачу, ніколи не вийде з моди. Провідні виробники заявляють, що виріб можна використовувати за призначенням протягом 20 років експлуатації. І навіть після закінчення цього терміну таке облицювальні покриття буде виглядати сучасно.

Дзеркальна плитка, фото якої ми бачимо, стане відмінним рішенням для Вашого інтер'єру завдяки таким властивостям:

  • Стійкість до вологи і перепадів температур.
  • Екологічна безпека.
  • Виражений декоративний ефект.
  • Стійкість механічних навантажень.
  • Стійкість до агресивного впливу кислот і лугів.
  • Чи не складний догляд.
  • Термостійкість - не горюча.
  • Створює добрий настрій.

Якісна дзеркальна плитка за міцністю не поступається звичайному склу. Після монтажу виріб тримається також надійно, як і класична керамічна плитка.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу