• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Практичність і шик: дзеркальна плитка в інтер'єрі ванної кімнати

Одним з найбільш свіжих і оригінальних дизайнерських рішень на сьогодні можна назвати використання в інтер'єрі дзеркальної плитки. Цей оздоблювальний матеріал полюбився багатьом не тільки завдяки своїй вишуканості, але й універсальності, адже декорувати їм стіни можна як у кухнях, так і в спальнях і віталень. Однак найчастіше дзеркальну плитку використовують для оздоблення стін і стелі у ванних кімнатах.

Мало хто в нашій країні може похвалитися дійсно просторій ванній: стандартне планування квартир просто не передбачає зайвих квадратних метрів для цього приміщення. Тому власники такого житла і дизайнери інтер'єрів постійно шукають нові способи розширити обмежений простір хоча б візуально. І оскільки стандартна керамічна плитка світлих відтінків подобається не всім, а величезні дзеркала на стінах і стелі вже давно не в моді, дзеркальна плитка, фото використання якої вражають і надихають, стала оптимальним варіантом для невеликих приміщень. Справа в тому, що така плитка завдяки своїй здатності відображати візуально як би розсовує стіни невеликої ванної кімнати, тому простір не здається таким обмеженим.

Крім своєї очевидної практичною функції дзеркальна плитка чудово справляється з ще однією - естетичної. Не дарма цей незвичайний оздоблювальний матеріал так полюбився шанувальникам красивих речей і людям з добрим смаком. Навіть використання бюджетних варіантів такої плитки здатне не тільки оживити будь-яке приміщення, але і додати в нього крапельку лиску і оригінальності. Цікаво також, що зовсім не обов'язково обробляти дзеркальною плиткою весь простір - іноді досить фрагмента або декількох акцентів, щоб навіть найпростіше приміщення заграло новими фарбами.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу