• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

ПРИТЧА "Дзеркальний світ"

Учень запитав дервіша:
- Учитель, ворожий чи світ для людини? Або він несе людині благо?
- Я розповім тобі притчу про те, як ставиться світ до людини, - сказав учитель.
«Давним-давно жив великий шах. Він наказав побудувати прекрасний палац. Там було багато чудесного. Серед інших чудасій в палаці була зала, де всі стіни, стеля, двері і навіть підлога були дзеркальними. Дзеркала були надзвичайно ясні, і відвідувач не відразу розумів, що перед ним дзеркало, - настільки точно вони відображали предмети. Крім того, стіни цієї зали були влаштовані так, щоб створювати луна. Запитаєш: "Хто ти?" - І почуєш у відповідь з різних сторін: "Хто ти? Хто ти? Хто ти?".

Одного разу в залу забігла собака і в подиві застигла посередині - ціла зграя собак оточила її з усіх сторін, зверху і знизу. Собака на всяк випадок вищирила зуби; і все відображення відповіли їй тим же самим. Перелякавшись не на жарт, собака відчайдушно загавкав. Луна повторила її гавкіт.

Собака гавкала все голосніше. Луна не відставало. Собака металася туди й сюди, кусаючи повітря, її відображення теж носилися навколо, клацаючи зубами. На ранок слуги знайшли бідолашну собаку бездиханної в оточенні мільйонів відображень здохлих собак. У залі не було нікого, хто міг би заподіяти їй хоч якусь шкоду. Собака загинула, борючись зі своїми власними відображеннями ».

Тепер ти бачиш, - закінчив дервіш, - світ не приносить ні добра, ні зла сам по собі. Він байдужий до людини. Все, що відбувається навколо нас є всього лише віддзеркалення наших власних думок, почуттів, бажань, вчинків.

Світ - це велике дзеркало.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу