• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Роль дзеркальної стелі в інтер'єрі приміщення

 

Сфера застосування дзеркальних стель досить широка. Їх можна зустріти в громадських закладах, холах готелів, в музеях і виставкових залах, офісах і житлових будинках. Особливо актуальними дзеркальні стелі є в низьких приміщеннях. Застосування даного елемента дозволяє візуально збільшити висоту кімнати, створити відчуття легкості і комфортності простору.

Що стосується житлових приміщень, то в цьому випадку Дзеркальна стеля особливо вигідно виглядає у вітальні, великій передпокої або їдальні. Він додасть будинку респектабельності і показності. Нерідко даний тип підвісної стелі використовується в інтер'єрі спальні. Вона стане не тільки візуально більшою, але й набагато затишнішою, що робить сон більш комфортним.

Дзеркальна стеля дає масу можливостей в плані проектування освітлення кімнати. З його допомогою можна управляти світловими потоками і створювати ілюзію другого поверху. Крім того, дзеркальну стелю можна тонувати і додавати їй будь-який необхідний відтінок. Сучасні технології дозволяють так само наносити на дзеркальну поверхню піскоструминні і інші малюнки і гравіювання.

Для утворення дзеркальної поверхні застосовується різний матеріал. Це може бути звичайне скляне дзеркало, метал зі спеціальним покриттям або полімерна плівка з дзеркальною поверхнею. Залежно від використовуваного матеріалу, відрізняється і спосіб монтажу конструкції. Стеля може бути натяжна або підвісна. В останньому випадку необхідно попередньо зробити ідеально рівну поверхню базової стелі. Зробити це краще за допомогою листів гіпсокартону, а не штукатурки, так як вона не досить міцна, щоб витримати дзеркальні елементи.

За допомогою підвісної конструкції можна зробити як однорівневу, так і багаторівневу стелю з різними переходами. Однак слід пам'ятати, що кількість кріплень і несучих елементів має бути збільшено, так як маса дзеркальних панелей більша, ніж у звичайного гіпсокартону. При установці дзеркальної стелі на кухні або у ванній кімнаті всі шви повинні оброблятися спеціальним вологостійким складом.

Останнім часом певне поширення набули рулонні дзеркальні стелі. Вони являють собою дзеркальне полотно , з одного боку якого нанесений клей. Таке полотно розгортається і приклеюється до базової стелі. Слід пам'ятати, що для його надійного кріплення потрібно залишити матеріал у приміщенні на кілька годин.

Таким чином, дзеркальна стеля дає масу можливостей при оформленні дизайну інтер'єру, і може бути встановлена практично в будь-якому приміщенні, в незалежності від функціонального призначення.

Дзеркальна стеляДзеркальна стеляДзеркальна стеляДзеркальна стеляДзеркальна стеляДзеркальна стеляДзеркальна стеля

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу