• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Прикрашаємо ванну кімнату дзеркальною плиткою

Ванная комната с зеркальной плиткойДекорування інтер'єру будинку завжди було в моді. У цьому немає нічого дивного, оскільки воно може змінити зовнішній вигляд кімнати настільки, що навіть сама скромна оселя може перетворитися в розкішне житло. І особливо Вам варто задуматися про те, щоб купити дзеркальну плитку, якщо приміщення зовсім невеликих розмірів.

Особливості використання плитки

Перетворити ванну кімнату, не вдаючись до послуг дизайнера, можна і власними силами. Варто виділити кілька варіантів декору:

• Поєднання керамічного і дзеркального покриття. Особливо вигідно виглядає комбінація дзеркальних поверхонь з темними тонами, при якій приміщення починає виглядати вишукано та елегантно.

• Дзеркальна стеля. Візуально розширити кімнату для прийняття банних процедур допоможе дзеркальна стельова плитка . А якщо оформити одну зі стін у вигляді вузької дзеркальної смужки, це дасть ще більший ефект візуального збільшення простору.

• Дзеркальна плитка розташована відносно вікна. У тих ванних кімнатах, в яких передбачено вікно, вигідним буде викласти плитку навпроти нього. Така дизайнерська задумка дозволить зробити кімнату більш освітленій і свіжою.

Існують і інші способи прикраси ванної кімнати в основі яких лежить застосування дзеркальної плитки. Відгуки про багатьох з них продовжують залишатися позитивними, і Ви зможете підібрати всілякі декори залежно від власних можливостей і бажань. Великою популярністю користується дзеркальна плитка з фацетом. Однак, слід уточнити, що не рекомендується робити обробку цілком дзеркальною, оскільки це створить ефект замкнутості при знаходженні в приміщенні.

Якими достоїнствами володіє дзеркальна плитка

Зеркальная стена в ванной комнатеМатеріал, який випускає український виробник, вважається досить довговічним, Але не варто забувати про те, що це досягається якість завдяки дотриманню правил монтажу та експлуатації. Також до його плюсів можна зарахувати

• високу вогнетривкість,

• відсутність схильності до впливу різних агресивних речовин.

Дзеркальна плитка, ціна якої порівняно доступна по відношенню до деякими іншими видами покриттів, має величезну кількість кольорів, володіє блискучою поверхнею і здатна візуально збільшити простір.

Прикрасити ванну кімнату, не вдаючись до послуг дизайнера, можна і власними силами. При цьому не варто забувати, що дзеркальна плитка, купити яку можна в інтернет -магазині Skelko, досить тендітна і може пошкодитися при транспортуванні і монтажі, тому ці процеси вимагають уважності і акуратності.

Правила укладання дзеркальної плитки

Дзеркальна плитка від виробника монтується досить легко. Перед початком укладання слід вирівняти стіну. Покриття кріплять до поверхні за допомогою клею для дзеркал або рідких цвяхів. Після видалення з поверхні декору захисної плівки не допускайте прямого контакту дзеркальної плитки з сторонніми предметами або сипучими матеріалами. Для різання матеріалу необхідно застосовувати склоріз. Існує ряд правил, про які слід пам'ятати при роботі з плитковим матеріалом:

• клей, на який буде посаджений матеріал, не повинен містити кислоти, що впливає на появу затемнення;

• допустима ширина шва між елементами декору складає 0.5-1 міліметри;

• стартовий шар плитки рекомендується викладати горизонтально;

• період висихання поверхні – близько 48 годин.

Дотримуючись ці прості правила, Ви будете насолоджуватися красою і пишністю Вашої плитки від Скелко, яку можна придбати в Україні.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу