• (067) 67-97-470
 • Viber / WhatsApp
 • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Ванна кімната з дзеркальною стелею

Одним з варіантів сучасного дизайну є установка дзеркального покриття на стелі у ванній кімнаті. Це приміщення є невід'ємною частиною будь-якого житлового простору. До недавнього часу воно використовувалося тільки для здійснення водних процедур і приведення себе в порядок, але в сучасних умовах ванну кімнату почали використовувати також в якості місця для релаксації і відпочинку.

Раніше ванні кімнати облаштовували в приміщеннях з непримітними інтер'єрами і невеликою площею. Сьогодні ж все більшу кількість людей приваблює простір, в який впроваджуються сучасні розробки. Звичайно, не кожен може організувати велику ванну кімнату, але не слід засмучуватися з цього приводу. Натяжна стеля з дзеркальною поверхнею візуально збільшить простір і стане незамінним елементом будь-якого інтер'єру.

Вимоги, які пред'являються до дзеркального покриття

Дзеркальна стеля у ванній повинна не тільки мати естетичні переваги, але і нести практичне значення. При установці важливо враховувати специфіку приміщення, яка полягає в температурних перепадах, безпосередньому контакті поверхонь з водою і скупченнях пари. Тому можна виділити деякі вимоги, що пред'являються до дзеркального покриття. При виборі матеріалу враховуються певні фактори:

 1. Вологонепроникність. Матеріал повинен мати спеціальні показники стійкості до впливу води.
 2. Простота догляду. Поверхня буде красивою, якщо за нею належним чином доглядати. Але важливо, щоб догляд не перетворився на проблему.
 3. Вага конструкції. Щоб на основу не припадало велике навантаження, віддайте перевагу конструкціям невеликої ваги.
 4. Надійність. Важливо уберегти себе і свою сім'ю від впливу штучної смоли, яка може виділяти при високих температурах. З цієї причини варто вибирати якісні пластикові і клейові складники.
 5. Підвищений рівень терморегуляції. Температурні перепади можуть руйнівно впливати на поверхню. Тому необхідно вибирати дорогі покриття, які добре переносять гарячі і прохолодні повітряні потоки.

Переваги дзеркальної натяжної стелі

Перерахуємо основні переваги такої обробки стелі у ванній:

 1. Ексклюзив. Стеля надає інтер'єру витонченість незалежно від обраного стилю.
 2. Простір і світло. Дзеркальна Поверхня візуально збільшує висоту приміщення и додає світла, до того ж вона дозволяє заховати комунікації.
 3. Екологічна чистота. Це покриття відповідає всім екологічним стандартам, так як для його виробництва використовуються матеріали натурального походження. На поверхні не розмножуються бактерії і цвіль.
 4. Великий термін експлуатації. Дзеркальна натяжна стеля відрізняється довговічністю. І це незважаючи на постійні температурні перепади і підвищений рівень вологості у ванній кімнаті.
 5. Проста конструкція. Якщо у вас будуть відповідні інструменти і матеріали, покриття можна легко встановити самостійно.
 6. Простота догляду. Дзеркальні поверхні можна мити з використанням будь-яких миючих засобів без абразивних частинок.

Самостійна установка підвісної конструкції

Спочатку роблять розмітку. Необхідно намітити точки підвісу. Їх розташовують паралельно каркасу. Потім встановлюють каркас. Його традиційно виконують з несучих профілів, які прикріплюють до поверхонь стін і стелі по периметру приміщення. У намічені точки встановлюють анкери, а вже до них кріплять підвіси. За допомогою рівня необхідно встановити горизонтальну площину. Саме до неї встановлюють стелю. Для цього підійде як водяний, так і лазерний рівень. Далі фіксують решітки, до яких кріпляться плити стелі. Якщо у потоку невелика площа, підійде однорівневе кріплення профілів.

Вибір матеріалу

Рейкова стеля із дзеркальною поверхнею конструктивно представлена довгими смугами, зробленими з алюмінію з дзеркальним напиленням. Цікаво, що алюмінієві профілі можуть мати різні відтінки, що дає можливість комбінувати кольори. Серед його переваг можна виділити легкість, стійкість до корозії, безпеку і екологічну чистоту. Дзеркальні панелі приклеюють безпосередньо на основу. Це покриття має досить велику вагу і при недбалому поводженні може привести до непередбачуваних наслідків.

Дзеркальні плити тримаються завдяки опорній конструкції з алюмінію, а коміркова структура добре виглядає в поєднанні різних відтінків. Можна встановити і окремі осередки з гравіюванням або малюнком. Натяжні стелі з дзеркальною поверхнею представлені плівкою. Саме вона дає ефект блискучості. Це покриття не буде пітніти навіть в невеликій ванній кімнаті.

Дзеркальна стеля в ванній кімнатіДзеркальна стеля в ванній кімнатіДзеркальна стеля в ванній кімнатіДзеркальна стеля в ванній кімнатіДзеркальна стеля в ванній кімнаті

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу