• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка - фото, дизайн, ідеї, проекти

Зеркальная плитка – фото, дизайн, идеи, проекты, монтажНовий інтер'єр завжди піднімає настрій і вносить свіжі яскраві фарби в наше життя. Дзеркальна плитка, купити яку можна в будь-якому будівельному супермаркеті стане хорошим варіантом втілення в життя дизайнерських ідей. Практично всі люди з великим задоволенням приступають до ремонту свого житла, в думках вже уявляючи собі остаточний варіант проекту. Однак ніхто не застрахований від деяких складнощів, які, як правило, виникають в процесі проведення робіт. Часто така ситуація складається при виборі оздоблювальних матеріалів, до яких відноситься дзеркальна плитка. Ціни на неї досить демократичні. Тим, хто вирішив проводити ремонт всередині будівлі, але не знає, як урізноманітнити простір при виборі дизайну, порадимо використовувати панно з дзеркальної плитки з фацетом. Воно застосовується для всеосяжної обробки стель і стін, а також при оформленні декорованих ділянок всередині приміщення.

Дзеркальна плитка з фацетом: купити і оцінити достоїнства

Здатність дзеркальної плитки Skelko створювати враження широти приміщення, робить її дуже популярною серед дизайнерів при складанні проектів по реконструкції та ремонту ванних кімнат. Український виробник пропонує використовувати дзеркальне панно з фацетом, ціна на яке досить прийнятна для середньостатистичного споживача. Воно підійде для облаштування маленьких кімнат, до яких, безумовно, відноситься і ванна.

Как клеить зеркальную плиткуТак склалося історично, що дзеркальна плитка з фацетом, ціна якої цілком конкурентоспроможна на ринку оздоблювальних матеріалів, не стала звичною для покупців, і є поки деяким ексклюзивом. Існує думка, що догляд за таким покриттям досить важкий і трудомісткий, оскільки воно схильне забруднення, особливо у ванній. Але це не зовсім так, тому що досвід використання плитки Скелко в подібних приміщеннях має безліч позитивних відгуків. Крім того, вона має такі характеристики:

- тривалий термін експлуатації;
- протипожежні та антикислотний властивості;
- простота по догляду;
- універсальність застосування;
- багатий вибір колірних відтінків;
- здатність до розширення простору кімнати;
- екологічно чисті компоненти;
- швидка і легка заміна комплектуючих.

Монтаж дзеркальної плитки

Мало просто замовити дзеркальну плитку, важливо не забувати про те, що правильно і якісно виконаний монтаж дозволить довгий час насолоджуватися прекрасним видом, створюваним таким покриттям. Дзеркальне панно, купити яке можна в багатьох будівельних магазинах України, також вимагає дотримання основних принципів установки. Як правильно клеїти дзеркальну плитку, читайте в нашій статті - «Дзеркальна плитка ціна / якість / монтаж».

Зеркальная плитка оформлениеКак выбрать зеркальную плитку с фацетом

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу