• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка: фото, як вибрати, де купити?

Выбрать зеркальную плиткуПриходить час ремонту, доводиться задуматися, як надати майбутньому інтер'єру незвичайний і сучасний вигляд. Останнім часом в сфері дизайну особливою популярністю користується дзеркальна плитка з фацетом, купити яку сьогодні пропонує велику кількість інтернет - магазинів. Щоб знайти серед усього розмаїття виробів найкращий варіант, потрібно визначитися з метою покупки, розбиратися в особливостях продукції і спиратися, перш за все, на її технічні властивості.

Дзеркальна плитка: купити і не прогадати

Обговорюваний оздоблювальний матеріал має малу кількість різновидів. Класифікувати його можна, спираючись на наступні ознаки:

- Спосіб обробки граней. Можна виділити всього два варіанти: елементи з полірованої крайкою і дзеркальна плитка з фацетом, ціна якої трохи вище, ніж у виробів з полірованими торцями без фацета. Фацет представляє собою скошену під кутом з зовнішньої сторони скла грань. Така обробка виглядає просто чудово, відображаючи і заломлює світло різного походження. По приміщенню з наявністю в ньому фацетованих деталей грають різнокольорові переливи, надаючи йому багатий загадковий вигляд. Найчастіше український виробник пропонує придбати вже готове панно з дзеркальної плитки з фацетом.
- Розміри. Плитки можуть бути самої різної величини: стандартні і нестандартні. Відрізняються вироби і за своєю формою. Найчастіше зустрічається квадратна, трикутна, ромбовидна дзеркальна плитка. Ціни залежать від габаритів виробів.
- Колір. Є продукція, яка виготовляється з тонованого дзеркала з наявністю срібного, бронзового і сірого відтінків.

Зеркальная стенаЩоб вибрати якісне дзеркальне панно, купити хороший товар, необхідно вивчити технічні характеристики вироби. Довго прослужить плитка, яка має:

- светоотражающую здатність величиною 92%;
- захист від вологості, солі, а також інших атмосферних явищ;
- високу опірність до впливу хімічних елементів, які входять до складу миючих і косметичних засобів (оцтова кислота, аміак);
- захист від корозії, яка може проявитися по кутах плитки, і несприйнятлива до здуття захисного шару при монтажних роботах;
- відповідність чинним стандартам на дзеркала.

Звертайте увагу на відсутність митних розлучень на поверхні дзеркала, які можуть з'явитися в результаті окислення мідного захисного покриття.

Дзеркальна плитка повинна бути повністю нешкідлива для здоров'я.

- Наявність міді в захисному срібному покритті говорить про небезпеку вироби.
- Не допускається вміст свинцю у фарбі захисного покриття, як це прийнято для класичних дзеркал.

Де в Україні вигідно замовити дзеркальну плитку?

Товар через посередників обійдеться дорожче. Тому має сенс звернутися безпосередньо до виробників, які завоювали собі хорошу репутацію і мають багатий досвід роботи в даній сфері.

Непогані відгуки про якість продукції Скелко. У компанії можна замовити не тільки плитку, але і дзеркальне панно з фацетом, ціна якого досить прийнятна. Skelko - це гарантія якості виробу, великий асортимент і швидка доставка.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу