• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка: її різновиди та особливості

Использование зеркальной плитки для ванной комнатыЯкісна дзеркальна плитка повністю перетворить інтер'єр приміщень, якщо грамотно підійти до її вибору. Цей обробний матеріал зможе внести яскраві корективи в дизайнерське оформлення будь-який з кімнат. Завдяки своїм якісним переваг, її можна використовувати в приміщеннях з високою вологістю, наприклад, на кухні або у ванній.

Використання дзеркальної плитки для ванної кімнати

Оздоблювальний матеріал ідеально підходить для проведення ремонтних робіт у ванній, для цього можна скористатися великої дзеркальною плиткою або мозаїкою. Прекрасно буде виглядати дзеркальна плитка з фацетом.

Український виробник Скелко пропонує широкий асортимент товарів самих різних параметрів, починаючи від стандартних полотен і закінчуючи виробництвом виробів за індивідуальними вимірами. Великою популярністю користується дзеркальна мозаїка, яка представлена ​​у вигляді цілісного полотна, розділеного на невеликі фрагменти однакової форми, з'єднані між собою. Якщо з'єднати кілька варіантів дзеркальної плитки в інтер'єрі ванної кімнати, можна одночасно отримати оригінальний дизайн і візуально розширити її внутрішній простір. Якщо у вас поки немає своєї ідеї, можете ознайомитися з галереєю наших робіт на сайті і черпати задумку звідти.

Деякі хитрості, про які не варто забувати:

- Не варто розміщувати великогабаритні предмети близько дзеркальної стіни, адже дзеркало має властивість збільшувати предмети;
- Щоб зробити приміщення більш світлим і просторим, намагайтеся розмістити джерело світла так, щоб він відображався в дзеркальному полотні;
- Не ставте телевізор два дзеркальних покриття один проти одного;
- Намагайтеся розрахувати планування так, щоб на дзеркальну плитку не потрапляли бризки води, так, як від постійного контакту з водою дзеркало тьмяніє і втрачає свою привабливість;
- Не варто розміщувати панно навпроти вхідних дверей.

Перед тим, як купити дзеркальну плитку для ванної кімнати, слід ознайомитися з деякими її особливостями. Поверхня полотна не обробляється додатковими речовинами, завдяки чому зображення не спотворюються на ній. Тому у ванній можна повісити дзеркальне панно як дзеркало.

Перед тем, как купить зеркальную плитку для ванной комнаты, следует ознакомиться с некоторыми ее особенностями.Перед укладанням матеріалу потрібно попередньо підготувати поверхню, вона повинна бути максимально рівною. Тому перед цим рекомендується зашліфувати стіни і пройтися ґрунтовим розчином. Як з'єднувального матеріалу використовується спеціальний клей, який наноситься на внутрішню поверхню плитки.

Де можна замовити дзеркальну плитку?

Торговий майданчик компанії Skelko займається продажем дзеркальної продукції протягом 10 років. Фото дзеркальної плитки, опубліковані на сторінках магазину, повністю відповідають дійсності. Весь виробничий процес знаходиться під строгим контролем кваліфікованих фахівців. Плитка виготовляється на сучасному обладнанні.

Замовити якісний обробний матеріал можна по телефону або через форму замовлення на сайті, з доставкою по всій території України.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу