• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка як альтернатива керамічної

Зеркальная плитка как альтернатива керамическойДзеркальна плитка - це певна частина відображає полотна, вона може бути з фацетом і без. Фацет - це обробка країв плитки під кутом 45 градусів, в результаті чого світло відбивається від дзеркала і дзеркальна плитка.

Що потрібно знати перед тим, як купити дзеркальну плитку?

Одним із сучасних облицювальних матеріалів є дзеркальна плитка з фацетом, яка є відмінною альтернативою керамічній. Перевагою її використання вважається гармонійна взаємодія практично з будь-яким інтер'єром і будівельним виробом.

Ціна дзеркальної плитки трохи вище аналогових облицювальних матеріалів, наприклад керамічної плитки, але покупка того варто. Адже з її допомогою можна перетворити будь-яку кімнату, надавши їй витонченості і легкості. Дизайнери використовують її для створення шедеврів стельових перекриттів у ванній і вітальні, а також яскравого прикраси кухні та передпокою.

Якщо ви ще в роздумах і сумніваєтеся чи варто купити дзеркальну плитку, вам важливо дізнатися цю інформацію про товар - його переваги і недоліки. До плюсів можна віднести:

- Універсальність в застосуванні.
- Величезна різноманітність асортименту.
- Зручність монтажу плитки до обраної поверхні за допомогою спеціальних клейових розчинів.
- Візуальне збільшення внутрішнього простору, що грає значну роль для невеликих приміщень.
- Вдалий монтаж може приховати деякі дефекти у вигляді тріщин і виступів.
- Легкість в заміні зіпсованої плитки, так вона продається частинами.

Також слід ознайомитися і з недоліками обробки кімнати дзеркальною плиткою. В першу чергу, при постійній присутності вологи в кімнаті поверхню дзеркала буде тьмяніти і темніти. Виходом з такої ситуації буде якісна вентиляційна система, за допомогою якої кімната звільниться від надлишку води.

Что нужно знать перед тем, как купить зеркальную плитку?По-друге, слід враховувати той факт, що матеріал є дуже крихким, тому при його транспортуванні необхідно врахувати надійність процесу упаковки.

Якісна дзеркальна плитка від вітчизняного виробника

Український виробник Скелко пропонує широкий вибір дзеркальної плитки, купити яку можна на сайті компанії. Виробничий процес по виготовленню дзеркальної продукції складається з декількох етапів, що включають і контроль за дотриманням встановлених стандартів.

Для того, щоб дзеркальна плитка прослужила вам багато років, рекомендується виконати її правильний монтаж з використанням якісних додаткових коштів. Це стосується клейової основи, на яку буде монтуватися панно.

Іноді для укладання плитки можна використовувати рідкі цвяхи або спеціальний силікон, який не має в своєму складі кислот. Вибір конкретного засобу буде залежати тільки від Вас.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу