• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка від українського виробника

Как выбрать зеркальную плитку с фацетомНе перестає дивувати своїми новими розробками український виробник оздоблювальних матеріалів. Одне з останніх винаходів - дзеркальна плитка, припало до душі не тільки дизайнерам інтер'єру, але і звичайним користувачам. Цей унікальний матеріал наділений відмінними декоративними характеристиками і дає можливість облаштувати інтер'єр досить оригінальними композиціями.

Як купити дзеркальну плитку і не прогадати?

Плитка дзеркальна, ціна якої в інтернет-магазині Скелко, досить прийнятна, перш за все, повинна володіти якістю.

Щоб грамотно вибрати дзеркальну плитку в Україні, варто враховувати деякі фактори, які в майбутньому суттєво вплинуть на практичність і термін служби.

Наприклад, для скла величезне значення грає його якість і відображає здатність. Останній показник зазвичай вказується на упаковці. При його величиною 90 відсотків можна зробити висновок, що виріб підійде для використання в кімнаті з тьмяним освітленням.

Другий не менш важливий критерій - вологостійкість. Для кожної окремої партії цей показник різний. Величина також вказується на пакувальному матеріалі. Для вітальні або спальні висока стійкість до вологи не потрібно. Але, якщо Ви плануєте класти дзеркало у ванній, тоді будьте пильні.

Зеркальная плитка – фото, дизайн, идеи, проекты, монтажНаряду з технічними характеристиками важливу роль відіграє плитковий клей. Тому загострити увагу на сприйнятливості вироби до хімічних впливів, а також і механічних пошкоджень. Як відомо, всі миючі засоби містять кислоту і луг. При контакті з плиткою ці речовини викликають помутніння вироби.

Дзеркальна плитка: особливості вибору та монтажу


Дзеркальна плитка з фацетом вимагає дуже акуратного монтажу. Її поверхня з тильного боку шорстка. Швидке схоплювання з площиною стіни забезпечується наявністю спеціальних зазорів. Плитку слід класти тільки на ідеально рівну поверхню, інакше через відбивної здатності і гри світла буде видно всі вади.

Необхідно також звертати увагу на ідентичність розмірів. Особливо капризно дзеркальне пано з фацетом. Часом непомітна різниця в 3 мм може порушити симетричність кладки. Щоб переконається, що всі елементи майбутнього покриття однакового розміру, викладіть з коробки всі частини в один ряд. Так Ви оціните зовнішній вигляд і уникнете спотворення.

Працюючи з плитковим матеріалом, слід користуватися тільки м'якими тканинами. На неякісних панелях можуть з'явитися подряпини і відколи. А агресивні види клею абсолютно не призначені для монтажу виробів з відбиваючим покриттям. Для цих цілей краще взяти силіконову суміш або скористатися рідкими цвяхами.

На сайті Skelko представлена ​​дзеркальна плитка, фото якої допоможе правильно вибрати підходящий варіант.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу