• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка ціна / якість / монтаж

Обробка стін – один з найважливіших етапів будь-якого ремонту. Меблі можуть бути якого завгодно стилю, але саме стіни – це основа завершеного інтер'єру будь-якого приміщення. Сьогодні існує безліч варіантів обробки стін – від традиційних шпалер і гіпсового вирівнювання до настінного розпису, проте однією з найбільш оригінальних ідей їх оформлення є обробка дзеркальною плиткою. Примітно, що дзеркальна плитка з'явилася на будівельному ринку нашої країни відносно недавно, але за цей короткий час вже встигла завоювати симпатії як фахівців з дизайну інтер'єрів, так і їх клієнтів.

Як приклеїти дзеркальні плитки на стіну

Процес укладання цього обробного матеріалу дуже схожий на роботи з монтажу кахельної або керамічної плитки, однак мають свої нюанси. Так, перше про що варто пам'ятати в ході оздоблювальних робіт такого типу – це те, що дзеркальну плитку необхідно уберігати від контакту з абразивами типу цементу або піску. Цікаво, що такий матеріал може бути різної форми, що дозволяє створювати на стінах панно, які стануть гідним доповненням навіть самого вишуканого інтер'єру. Необхідною умовою для монтажу плитки з дзеркала є ідеально рівна і очищена від слідів старих оздоблювальних матеріалів поверхня, на яку планується монтаж. Класти цей матеріал можна як по горизонталі або вертикалі, так і по діагоналі. Фахівці рекомендують спочатку намалювати схему монтажу дзеркальної плитки на папері і тільки після цього переходити до безпосередніх робіт – наочний посібник суттєво полегшить процес укладання.

Перед тим як почати укладати цей оздоблювальний матеріал, варто за допомогою крейди накреслити вертикальну або горизонтальну (залежно від того, який тип кладки буде використовуватися) лінію і перевірити її за допомогою рівня. Найчастіше плитка дзеркальна, розмір якої може бути абсолютно будь-яким, клеїться спеціальною клейовою сумішшю, силіконом або рідкими цвяхами. Монтаж починають з нижнього кута стіни, щільно притискаючи шматок плитки до поверхні, і просуваються вгору або в сторону. Щоб уникнути відколів і тріщин на боках плитки, фахівці рекомендують робити між її шматками зазор в пару міліметрів. Приступати до наступного ряду варто тільки після того, як буде завершено попередній.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу