• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка у інтер'єрі вашого дому

В останні кілька років одним з найпопулярніших на будівельному ринку оздоблювальних матеріалів називають дзеркальну плитку . Вона поєднує в собі позитивні якості знайомої всім керамічної плитки і оригінальний зовнішній вигляд, який чудово доповнить будь-яке приміщення. Така плитка не тільки проста в застосуванні, але і довговічна, до того ж вона відрізняється високою стійкістю до хімічних речовин і вологи, що дозволяє використовувати її у ванних і кухнях. Завдяки цим характеристикам такій плитці віддають перевагу і дизайнери інтер'єрів, і власники квадратних метрів.

Дзеркальна плитка в інтер'єрі

У той час як керамічна плитка & ndash; це оздоблювальний матеріал, який найчастіше застосовують в приміщеннях з високою вологістю, дзеркальна плитка чудово підходить і для обробки віталень, прихожих і навіть спалень. Сьогодні в інтер'єрі популярні як цілі дзеркальні стіни, так і окремі фрагменти, які стають справжньою родзинкою приміщення. Завдяки тому, що цей оздоблювальний матеріал виготовляють з дзеркала високої якості, він має відбивну здатність, яка буде особливо до речі в невеликих кімнатах так вони візуально здаються просторіше і світліше. Крім плитки зі звичайною дзеркальною поверхнею сьогодні можна придбати плитку з срібним, бронзовим і навіть золотим напиленням. Оброблена таким способом частина стіни стане стильним акцентом будь-якої вітальні.

На перший погляд може здатися, що дзеркальна плитка в інтер'єрі, фото якої можна подивитися на нашому сайті & ndash; матеріал досить крихкий. Однак ця характеристика залежить виключно від якості скла, з якого таку плитку виробляють. Незважаючи на те, що процес укладання цього матеріалу не можна назвати складним, він вимагає ретельної підготовки і уважності. По-перше, поверхня, на яку буде кріпитися цей матеріал, повинна бути ідеально рівною. Найчастіше дзеркальну плитку клеять спеціальними рідкими цвяхами або призначеним для таких робіт силіконом, а розрізають звичайним склорізом. Крім того, обов'язковою умовою якісного монтажу цього матеріалу є виключення його контакту з такими абразивами, як цемент і пісок. Також, щоб в процесі укладання на торцях дзеркальної плитки не утворювалися відколи, необхідно залишати між її шматками зазори в кілька міліметрів.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу