• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка в інтер'єрі, або Сміливі ідеї, які розширять і змінять простір в потрібну сторону.

Зеркальная плитка – фото, дизайн, идеи, проекты, монтажДзеркальна плитка - фото, дизайн, ідеї, проекти, монтажВи вже переконалися, що дзеркальна плитка - саме те, чого не вистачає вашому інтер'єру? Якщо так, тоді потрібно визначитися з вибором. Широкий асортимент такої облицювальної продукції здатний здивувати відмінністю форм і розмірів. Найбільш популярні варіант - це квадрат. Таку фігуру простіше укладати. Є можливість комбінувати з іншими оздоблювальними матеріалами.

Вибір форми та розміру дзеркальної плитки.

Також дзеркальна плитка з фацетом часто встановлюється по формі ромба. Монтаж по діагоналі дозволяє облаштувати в інтер'єрі унікальне дзеркальне панно. Варіант прямокутника також досить популярний. Її часто викладають таким чином, щоб зімітувати цегляну кладку зміщеною форми. Шаховий порядок теж сьогодні актуальний.

Власне, плитка дзеркальна, ціна якої залежить, зокрема, і від самого розміру інсталяції, дозволяє облаштувати будь-яку форму. Вироби можна легко виконувати у вигляді трапеції або багатокутника, навіть кола і овалу. Більш складні конфігурації, звичайно ж, виконуються під замовлення. Дзеркало-панно з елементів складної форми також потребують і більшої трудомісткість в процесі монтажу.

Сучасна, якісна дзеркальна плитка, фото якої подивіться в галереї, проводиться в Україні. Торгова марка Скелко пропонує як найбільш популярні розміри товару - від 150х150 і до 300х300 мм. Так і більш рідкісні запити споживачів. Дзеркальну плитку можна замовити і в розмірі 500х500 мм. Товщина виробів, в основному, становить 4 мм. Але існують і варіанти помассивнее - товщиною аж до 10 мм.

Якщо кому здається, що вибрати дзеркальну плитку важко - Не перебільшуйте. Просто подумайте і вирішіть - потрібно вам велике і пафосне інтер'єрне рішення, або ж більш скромне, акуратне. Менші габарити вироби гарантують більш витончену форму дзеркального панно.

Как выбрать зеркальную плитку с фацетомЗеркальная плитка – фото, дизайн, идеи, проекты, монтажКак выбрать зеркальную плитку с фацетом

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу