• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна плитка в інтер'єрі ванної

Незважаючи на те, що на вітчизняному ринку будівельних матеріалів дзеркальна плитка з'явилася порівняно недавно, вона вже встигла завоювати величезну популярність серед цінителів стильних і вишуканих рішень в дизайні інтер'єру, а також людей, які займаються цим на професійному рівні. Висока стійкість до впливу хімікатів, кислот, а також підвищених температур і вологості дозволяє використовувати таку плитку не тільки в передпокоях і віталень, але і у ванних кімнатах.

Дзеркальна плитка для ванної: надійність і оригінальність

Завдяки своїм відмінним характеристикам таким оздоблювальним матеріалом або повністю замінюють керамічну плитку, або використовують його в якості стильного акценту. Як відомо, завдяки своїй відбивній здатності дзеркала як би розсовують простір невеликого приміщення, і робить його світлішим. Ще десятиліття тому, прагнучи візуально збільшити невеликі ванні кімнати, господарі квартир і будинків встановлювали там величезні дзеркала. Але сьогодні на зміну їм прийшло більш оригінальне рішення - дзеркальна плитка у ванну кімнату. Цим матеріалом обробляють як приміщення повністю, так і окремі його частини, адже одним з основних переваг плитки з дзеркала можна назвати те, що вона чудово поєднується з будь-якою іншою обробкою. Часто дизайнери інтер'єрів пропонують господарям квадратних метрів обклеїти шматками такої плитки стінки шафок.

Крім стійкості до води, підвищеної вологості, кислот і лугів така плитка має ряд додаткових переваг, до яких належить і простий догляд. Звичайно, на перший погляд може здаватися, що дзеркальна плитка для ванної кімнати – це матеріал, за яким буде непросто доглядати, однак, як показує практика, догляд за такою обробкою стін практично нічим не відрізняється від догляду за звичною для нас керамічною плиткою. Єдине, чого слід уникати – це контакт дзеркальної плитки з будь-якими абразивами – від піску та цементу до різних чистячих засобів. Монтувати цей оздоблювальний матеріал також досить просто, хоча цей процес і вимагає акуратності (він дуже схожий на процес укладання керамічної або кахельної плитки). Так, стіну, до якої буде кріпитися плитка, потрібно попередньо вирівняти, а щоб уникнути тріщин і відколів, варто залишати невеликі зазори між її шматками.

Зеркальная плитка для ванной

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу