• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна стельова плитка

Ще недавно натяжні і підвісні стелі вважалися чи не вінцем дизайнерської думки і вершиною майстерності будівельників, однак сьогодні справжні цінителі вишуканих інтер'єрів все частіше віддають перевагу стелям, обробленим дзеркальною плиткою. Це оригінальне рішення є ще й по-справжньому універсальним, адже дзеркальна стельова плитка - це матеріал, який з однаковим успіхом можна застосовувати як в будинках і квартирах, так і в офісах і різних установах. Крім того, така плитка витримує високі температури і вологість, тому її справедливо називають ідеальним варіантом для обробки стель в кухнях і санвузлах.

Дзеркальна плитка на стелю: види і монтаж

Завдяки різноманіттю сучасного асортименту можна підібрати такий оздоблювальний матеріал для будь-якого приміщення. Існує не тільки глянцева і матова різновиди плитки з дзеркала, а й тонована, з напиленням, з малюнком, а також білий та кольоровий. Що стосується укладання такої плитки, то в разі обробки стелі її монтаж ускладнюється тим, що працювати доведеться на льоту, тому краще довірити цей копіткий процес фахівцеві. У більшості випадків, щоб прикріпити шматки плитки до стелі, використовується надійний клейовий розчин, а щоб закрити края застосовують спеціальний фацет. В результаті такої роботи ця частина приміщення буде нагадувати оригінальну мозаїку.

Ще одним безперечним плюсом цього обробного матеріалу є те, що плитка стельова дзеркальна, купити яку можна на нашому сайті, практично ідеальна для оформлення невеликих приміщень. Так, завдяки її відбивних властивостях вдається не тільки візуально розширити обмежений простір, але і додати інтер'єру урочистий вигляд. Доглядати за обробленою таким чином стелею також досить легко: щоб зберегти первісний блиск дзеркальної поверхні, варто час від часу протирати їх шматком м'якої сухої тканини. У разі сильних забруднень можна використовувати засіб, призначений для миття вікон. Крім того, дзеркальна стельова плитка, ціна на яку буде залежати від виду, дозволяє створювати на стелі вишукані панно різної форми і розміру. Найчастіше такі фрагменти стають чудовою прикрасою простору навколо люстри.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу