• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальна ванна кімната: плюси і мінуси, стіни, стелю, мозаїка, догляд за дзеркалом

У кожній ванній кімнаті обов'язковим елементом декору є дзеркало. Але якщо додати в її інтер'єр дзеркальну плитку - приміщення відразу ж перетвориться.

Плюси і мінуси вибору дзеркальної плитки

Щоб перетворення вашої ванної мало тільки позитивні сторони, слід ретельно продумати методи і варіанти її обробки, коли основною частиною оформлення є дзеркальна плитка з фацетом:
  • - Основною перевагою використання дзеркального панно з фацетом є візуальне збільшення приміщення, так як часто такі кімнати мають невелику площу, на якій необхідно розмістити не тільки особисті речі, а й побутову техніку.
  • - Панно з дзеркальної плитки з додаванням по його периметру світильників може збільшити кількість та яскравість світла, що додасть кімнаті якоїсь легкості.

Крім позитивних сторін слід враховувати і деякі нюанси, які можуть зіпсувати загальну картину ванній:
  • - Не рекомендується розміщувати предмети, що мають великі габарити, поруч з дзеркалом, так як в відображенні вони ще більше збільшуються і нагромаджують простір;
  • - При обробці стіни дзеркальною плиткою кращим рішенням буде освітлення протилежного боку для збільшення поширення світлового потоку;
  • - Не слід розміщувати дзеркала навпроти вхідних дверей.

Де і за скільки можна купити дзеркальну плитку?

Компанія Skelko займається виготовленням і продажем оздоблювальних матеріалів з дзеркала і надає покупцеві найвигідніші ціни на дзеркальну плитку. Вивчивши комерційні пропозиції конкуруючих організацій, можна зробити висновок, що фірма випускає якісну продукцію, яка відповідає всім встановленим стандартам і нормам, при цьому не накручує вартість за посередництво. Для того, щоб купити дзеркальну плитку в Скелко, досить подзвонити по одному з вказаних на сайті номерів телефону.
Зеркальное панно в интерьереДосвідчені фахівці допоможуть кожному покупцеві зробити правильний вибір. Залежно від бюджету і побажань клієнта, можна придбати ціле листи, дзеркальну плитку або ж мозаїку. Всі вироби, що випускаються компанією, мають спеціальні захисні покриття, які відштовхують вологу, внаслідок чого корозія не впливає на їх зовнішній вигляд. За допомогою дрібних квадратів, які в підсумку утворюють мозаїчне полотно, можна викласти специфічні малюнки та декорації.
Найпоширенішим варіантом вважається дзеркальна плитка, яка досить просто кріпиться як на стіну, так і на стелю за допомогою клею або двостороннього скотча. Важливою характеристикою є швидка заміна зіпсувалися ділянок загального полотна. Останнім часом клієнти віддають перевагу дзеркальної плитці з фацетом.
При попаданні води на поверхню плитки залишаються розлучення і плями, тому краще її приклеїти подалі від умивальника, душа і туалету. Для догляду рекомендується купити вологі серветки і спеціальні миючі засоби.

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу