• (067) 67-97-470
  • Viber / WhatsApp
  • zerkalnaplitka@gmail.com
Замовити Дзвінок

Дзеркальне панно, плитка з фацетом: ідеї для оформлення

Сучасні дизайнери пропонують безліч цікавих рішень для оригінального оздоблення приміщень. Сьогодні дзеркальна плитка стала серйозним конкурентом для традиційного кахлю. Матеріал наділений чудовими естетичними можливостями і відмінно підходить для декорування внутрішньої частини Вашого будинку.

Що радять фахівці в галузі будівництва?

Зеркальная плитка в интерьере: идеи по оформлению

Дзеркальна плитка в інтер'єрі в даний момент особливо популярна. Застосовуваний облицювальний матеріал дозволяє реалізувати масу нестандартних задумів для прикраси самих різних кімнат. Існує безліч варіацій комбінування дзеркальних елементів для настінного панно. У більшості випадків його набирають з скляних фрагментів з фацетом. Краї дзеркала зрізають так, що вони набувають скошений вид і виглядають об'ємніше, розкриваючись новими гранями. Цільну єдину композицію обрамляють спеціальною рамкою або бордюром з орнаментами і візерунками.

- Якщо Ви вирішили купити дзеркальну плитку з фацетом в передпокій, розташуйте виконане з неї панно поблизу с темної поверхнею штор. Композиція стане центром уваги, тому навколишні його деталі оздоблення можуть бути скромнішими.

- Виріб відмінно приховує виступи. Особливо це актуально для ванних кімнат, де потрібно відвернути увагу від стояків труб.

- Для відтворення класичного інтер'єру дзеркальні деталі навмисно состаривают, щоб зробити акцент на стиль.

- Дзеркало з фацетом в вітальні прикрасить диванну зону, при цьому, не важливо нанесено воно буде на світлу або темну стіну.

Зеркальная плитка в интерьере: идеи по оформлению спальни

- Дзеркальне панно здатне вирівняє нерівну стельову поверхню, якщо встановити підвісний або натяжна стеля з елементами дзеркала в декорі. Таке оформлення вдало виглядає в малогабаритних квартирах, візуально розширюючи невеликий простір.

- У кімнатах маленької площі слід вибрати більш відповідну стіну для розташування скляній композиції. Там де вільний простір це дозволяє можна розмістити до чотирьох модулів збірок. Дзеркальна смуга від стелі до підлоги виглядає максимально вражаюче.

- Досить популярним варіантом вважається дзеркало ромбами. Поверхня ділиться по діагоналі, що дає нестандартний візерунок, утворений безліччю ромбів. Особливо добре таке оформлення виглядає з фасадної сторони шафи.

- Цікавим ходом вважається також організація в шафі-купе великих дзеркальних вставок з розподілом їх на сегменти.

Найпоширеніші помилки в оформленні дзеркальною плиткою

- Власникам невеликих приміщень з невеликою шириною слід знати, що дзеркальна плитка з фацетом дасть ефект задзеркалля, якщо розташувати її один навпроти одного на протилежних стінах. Найбільш підходящим способом для даного варіанту приміщення вважається її розташування під прямим кутом.

- У житлових приміщеннях плитка з фацетом не повинна лягати суцільний дзеркальною поверхнею. Такий дизайн буде доречний для фітнес - залів або студій танцю. Щоб додати кімнаті елегантний вигляд буде достатньо оформити відбиває плиткою невелику поверхню.

Український виробник Скелко пропонує дзеркальне панно з фацетом, купити яке можна на сайті компанії за вигідними цінами. Інтернет - магазин Skelko більше 15 років займається успішними поставками на ринку України.

Оформление помещения зеркальной плиткой

Оформление помещения зеркальной плиткой

*Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм. Кутове з'єднання фацета в кутку плитки може бути зміщене на ± 2 мм. Відповідає нормам ГОСТу