Cart 0

Калькулятор

Дзеркальна плитка від українського виробника

Внести різноманітності і вишуканості в сучасний дизайн допоможе дзеркальна плитка. Нею можна прикрасити інтер’єр спальні або вітальні, приховати нерівності поверхні або візуально збільшити простір.

У нашому інтернет-магазині є різні колірні варіанти, можливість нанесення візерунка. В асортименті дзеркала ромбами, квадратні і трикутні дзеркала різних розмірів. Ми використовуємо у виробництві нові технології, з кожним роком удосконалюючи виробництво дзеркал. Всі замовлення ретельно упаковуються щоб уникнути пошкоджень при доставці.

Скелко – український виробник з багаторічним досвідом. Поставки здійснюються безпосередньо, проконсультуватися щодо замовлення набагато простіше, та й ціни на дзеркальну плитку розумні.

Купити дзеркальну плитку з фацетом від Skelko

Наші фахівці допоможуть у виборі форми, дизайну і відповідного розміру плитки. Купити дзеркальну плитки можна будь-якого розміру і форми, ви можете зробити замовлення прорахувавши вартість на онлайн калькуляторі. У магазині skelko.com.ua можна вибрати дзеркальне панно в сріблястому, графитовом і бронзовому кольорах.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.