Галерея

Фото дзеркальної плитки нашого виробництва

Яку роль відіграють дзеркала при оформленні простору

У дзеркальній обробки є одна важлива особливість: вона здатна перетворити некомфортне темний простір в світле і затишне приміщення, візуально розширити стіни. Особливо ефектно і витончено виглядає дзеркальна плитка з фацетом. Дане облицювальні виріб отримало скошені кромки і тому воно має витончений і в той же час об’ємний вигляд.

Дзеркала ідеально поєднуються зі стилем будь-якого напрямку, а при грамотній роботі дизайнера здатні внести в інтер’єр розкіш і велич. Вибрати дзеркальну плитку в Україні можна найрізноманітніших форм і розмірів. Скелко допоможе втілити в життя будь-яку дизайнерську задумку.

Істотно розширюють простір фрагменти у вигляді ромба і прямокутника. Цікаво виглядає дзеркало з невеликих трикутних або квадратних елементів по краях. Подібні комбінації є складовими частинами панно, за допомогою яких штучні майстри здатні обіграти будь-який простір.

Купити дзеркальну плитку можна вже у вигляді готового панно або придбати її виходячи з необхідної кількості окремих елементів.

Дзеркальна плитка для ванної викликає у споживачів окремий інтерес. Виріб не тільки є деталлю декору, а й виправдовує своїми характеристиками вимоги до облицювальної матеріалу приміщень з підвищеною вологістю.

  • Стійкість до впливу хімічних речовин: лугів і кислот.
  • Виріб наділене високу корозійну стійкість і вологостійкість.
  • Матеріал плитки екологічно безпечний і не представляє небезпеки для здоров’я.
  • Вживаний оздоблювальний матеріал досить простий в догляді.
  • Можливість заміни комплектуючих елементів, легкий монтаж.
  • Тривалий термін експлуатації.

У ванній кімнаті дзеркальна обробка застосовується для стін і стелі. Щоб простір не вийшло холодним і безликим, повністю покривати плиткою всю внутрішню частину не рекомендується.

Акцентувати увагу краще тільки на одній поверхні. Оригінально виглядають дзеркальні смуги від стелі до підлоги.

Item added to cart.
0 items - 0.00