Калькулятор дзеркального панно

Варіанти дизайнів які можна замовити у менеджера магазину

Оберіть варіант панно який вам підходить та повідомте менеджеру який обрахує розміри та вартість

Калькулятор дзеркального панно
Калькулятор дзеркального панно
Калькулятор дзеркального панно
Калькулятор дзеркального панно
Калькулятор дзеркального панно
Калькулятор дзеркального панно
Калькулятор дзеркального панно
Головна

Ми надаємо вам спеціальний інструмент – Калькулятор дзеркальної плитки, який допоможе зробити всі розрахунки прямо на сайті і спростить процес замовлення потрібного виробу.

Як розрахувати плитку за допомогою онлайн калькулятора?

На першому етапі для Вас доступний розрахунок в залежності від розміру готового панно або розміру дзеркальної плитки з фацетом. Вибравши розрахунок, виходячи з фінального розміру вироби, заповніть дані:

  • ширина панно;
  • висота вироби;
  • спосіб розміщення плитки (по діагоналі або шов в шов).

Якщо ви вибрали розрахунок по діагоналі плитки, то зробіть виміри і внесіть дані в форму калькулятора. Зверніть увагу, що фактичний розмір плитки може відрізнятися від заявленого на упаковці ± 2 мм. Кутове з’єднання фацета в кутку плитки може бути зміщений на ± 2 мм. Це повністю відповідає нормам ГОСТу.

Перед розрахунком дзеркального панно, радимо ознайомитися з модельним рядом плитки в нашому каталозі. Там ви знайдете докладний опис кожної позиції, що дасть вам краще розуміння, який товар підійде для вашого виробу.

На другому етапі ви побачите розраховану кількість плитки виходячи з раніше отриманих даних. У самому низу є активна кнопка «Розрахувати вартість».

Також, доступна опція «Замовити розрахунок панно» – послуга від наших дизайнерів, які розроблять для вас індивідуальний макет і нададуть всю інформацію про товар.

Якщо в процесі роботи з калькулятором панно виникли труднощі, то ви завжди можете подивитися навчальний ролик, який доступний по кнопці «ВІДЕОінструкція». Або ви завжди можете зв’язатися з нашими консультантами за номерами, вказаними на сайті або написати в чат, який позначений ярликом «Зв’язок» в лівому нижньому кутку.

Далі ви переходите до третього етапу – оформлення замовлення. У форму замовлення необхідно внести тип і кількість дзеркальної плитки, її розмір, колір і фацет. Система автоматично вирахує вартість вашого замовлення.

Далі необхідно внести дані замовника – ім’я та прізвище, контактний номер телефону, місто доставки і email для контакту. Обов’язково вкажіть кількість панно і внесіть додаткові коментарі (уточнення параметрів для перевірки розрахунку панно з дзеркальної плитки).

Переваги використання калькулятора для панно

Завдяки тому, що на нашому сайті, ви легко можете самостійно розрахувати дзеркальне панно з фацетом, вам не потрібно приїжджати в офіс, і ви можете проводити розрахунки стільки раз, скільки вам необхідно. Ми ввели цю опцію для того, щоб ви могли в комфортній обстановці, не поспішаючи і добре все обміркувавши, розрахувати дзеркальне панно правильного розміру і формату, підібрати колір і фактуру плитки.

Наш магазин доставляє замовлення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Ми користуємося послугами логістичної компанії «Нова пошта».

Український виробник дзеркальної плитки Skelko надає всі сертифікати якості і експертні висновки своїм покупцям, щоб будь-хто міг переконатися у високій якості і безпеки продукції компанії.

Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка