Калькулятор дзеркального панно

Ми надаємо вам спеціальний інструмент – Калькулятор дзеркальної плитки, який допоможе зробити всі розрахунки прямо на сайті і спростить процес замовлення потрібного виробу.

Як розрахувати плитку за допомогою онлайн калькулятора?

На першому етапі для Вас доступний розрахунок в залежності від розміру готового панно або розміру дзеркальної плитки з фацетом. Вибравши розрахунок, виходячи з фінального розміру вироби, заповніть дані:

  • ширина панно;
  • висота вироби;
  • спосіб розміщення плитки (по діагоналі або шов в шов).

Якщо ви вибрали розрахунок по діагоналі плитки, то зробіть виміри і внесіть дані в форму калькулятора. Зверніть увагу, що фактичний розмір плитки може відрізнятися від заявленого на упаковці ± 2 мм. Кутове з’єднання фацета в кутку плитки може бути зміщений на ± 2 мм. Це повністю відповідає нормам ГОСТу.

Перед розрахунком дзеркального панно, радимо ознайомитися з модельним рядом плитки в нашому каталозі. Там ви знайдете докладний опис кожної позиції, що дасть вам краще розуміння, який товар підійде для вашого виробу.

На другому етапі ви побачите розраховану кількість плитки виходячи з раніше отриманих даних. У самому низу є активна кнопка «Розрахувати вартість».

Також, доступна опція «Замовити розрахунок панно» – послуга від наших дизайнерів, які розроблять для вас індивідуальний макет і нададуть всю інформацію про товар.

Якщо в процесі роботи з калькулятором панно виникли труднощі, то ви завжди можете подивитися навчальний ролик, який доступний по кнопці «ВІДЕОінструкція». Або ви завжди можете зв’язатися з нашими консультантами за номерами, вказаними на сайті або написати в чат, який позначений ярликом «Зв’язок» в лівому нижньому кутку.

Далі ви переходите до третього етапу – оформлення замовлення. У форму замовлення необхідно внести тип і кількість дзеркальної плитки, її розмір, колір і фацет. Система автоматично вирахує вартість вашого замовлення.

Далі необхідно внести дані замовника – ім’я та прізвище, контактний номер телефону, місто доставки і email для контакту. Обов’язково вкажіть кількість панно і внесіть додаткові коментарі (уточнення параметрів для перевірки розрахунку панно з дзеркальної плитки).

Переваги використання калькулятора для панно

Завдяки тому, що на нашому сайті, ви легко можете самостійно розрахувати дзеркальне панно з фацетом, вам не потрібно приїжджати в офіс, і ви можете проводити розрахунки стільки раз, скільки вам необхідно. Ми ввели цю опцію для того, щоб ви могли в комфортній обстановці, не поспішаючи і добре все обміркувавши, розрахувати дзеркальне панно правильного розміру і формату, підібрати колір і фактуру плитки.

Наш магазин доставляє замовлення по всій Україні протягом 1-3 робочих днів. Ми користуємося послугами логістичної компанії «Нова пошта».

Український виробник дзеркальної плитки Skelko надає всі сертифікати якості і експертні висновки своїм покупцям, щоб будь-хто міг переконатися у високій якості і безпеки продукції компанії.

Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка
Зеркальная плитка