Cart 0

Оплата і доставка

Варіанти оплати та доставки

Сьогодні Skelko поставляє дзеркальну плитку європейської якості не тільки по території всієї України, а й в інші країни. По Україні плитку можна доставити в будь-який населений пункт Новою Поштою. Компанія надасть всю необхідну документацію: чеки, накладні та сертифікати відповідності товарної продукції.

Ми можемо організувати доставку дзеркальної плитки з України в Молдову. При цьому перевезення можна здійснити Новою Поштою, яка бере на себе зобов’язання про доставку товарів до Молдови. Всі умови її перевезення (експрес доставка або звичайна, місто, куди потрібно привести плитку, обсяги партії і ін.) Обговорюються з замовником в індивідуальному порядку.

Замовити дзеркальну плитку в Молдову можна через інтернет-магазин компанії. Ми гарантуємо своєчасну доставку без запізнень, а також необхідний пакет документів. Отримати консультацію, з приводу доставки за кордон можна в телефонному режимі або написавши на електронну пошту ТМ Скелко.

Упаковка плитки – Ваше замовлення упаковується в дерев’яні ящики, кожна плиточка додатково загортається в плівку і папір.
Все це забезпечує стовідсоткову цілісність Вашого замовлення. Якщо ж дзеркальна плитка була пошкоджена при упаковці, ми замінимо її на нову за свій рахунок.

Оплатити товари можна готівкою, безготівковим розрахунком або післяплатою при отриманні на Новій пошті. Для клієнтів, які знаходяться в регіонах зручним способом оплати може бути доставка накладеним. Аванс в розмірі 30% – 40% Ви вносите на картку ПриватБанку (номер вам повідомить менеджер) обов’язково. Решту суми Ви платите при отриманні посилки в касі служби доставки.

Після отримання прохання замовлення оглянути протягом 2 днів. В іншому випадку, заміна пошкоджених при транспортуванні елементів не проводиться.

Доставка плитки – здійснюється Новою поштою протягом 1-2 днів.

Якщо сума замовлення більше 1500 грн, ми доставимо Вам пліточку за свій рахунок.