Оплата і доставка

Варіанти оплати, доставки та повернення

Сьогодні Skelko поставляє дзеркальну плитку європейської якості не тільки по території всієї України, а й в інші країни. По Україні плитку можна доставити в будь-який населений пункт Новою Поштою. Компанія надасть всю необхідну документацію: чеки, накладні та сертифікати відповідності товарної продукції.

Ми можемо організувати доставку дзеркальної плитки з України в Молдову. При цьому перевезення можна здійснити Новою Поштою, яка бере на себе зобов’язання про доставку товарів до Молдови. Всі умови її перевезення (експрес доставка або звичайна, місто, куди потрібно привести плитку, обсяги партії і ін.) Обговорюються з замовником в індивідуальному порядку.

Замовити дзеркальну плитку в Молдову можна через інтернет-магазин компанії. Ми гарантуємо своєчасну доставку без запізнень, а також необхідний пакет документів. Отримати консультацію, з приводу доставки за кордон можна в телефонному режимі або написавши на електронну пошту ТМ Скелко.

Упаковка плитки – Ваше замовлення упаковується в дерев’яні ящики, кожна плиточка додатково загортається в плівку і папір. Все це забезпечує стовідсоткову цілісність Вашого замовлення. Якщо ж  дзеркальна плитка  була пошкоджена при упаковці, ми замінимо її на нову за свій рахунок.

Оплата

Оплатити товари можна готівкою, безготівковим розрахунком або післяплатою при отриманні на Новій пошті. Для клієнтів, які знаходяться в регіонах зручним способом оплати може бути доставка післяплатою. Аванс в розмірі 30% – 50% Ви можете внести на картку ПриватБанку (номер вам повідомить менеджер, оплата авансу обов’язкова). Решту суми Ви платите при отриманні посилки в касі служби доставки.

Доставка

Доставка плитки – здійснюється Новою поштою протягом 1-2 днів.

Якщо сума замовлення більше 4500 грн, ми доставимо Вам пліточку за свій рахунок.

Повернення товару

Весь товар виготовляється на замовлення під індивідуальні параметри клієнта. Тому такий товар поверненню не підлягає. Всі спірні питання обговорюються в індивідуальному порядку з мереджером магазину.

Повернення грошових коштів за оплачений товар

Повернення грошових коштів, а саме, авансового платежу, здійснюється на протязі 3 робочих днів на рахунок покупця, після підтвердження скасування покупки, в тому випадку, якщо замовлення ще не виготовлене. В разі якщо замовлення виготовлене повністю або частково, кошти замовнику не повертаються.