Оптовикам

Дзеркальна плитка Скелко ™ – це продукція високої якості для сучасних інтер’єрів. Затребуваність продукту для приватних і комерційних клієнтів зростає завдяки високій якості і доступними цінами.

Наша плитка прекрасно показує себе в будь-яких приміщеннях, в тому числі у вологих і складних, таких як: коридори, кухні, ванні кімнати, басейни, SPA-зони, зимові сади, зовнішні фасади та ін. Наші дзеркала вже стали основою для створення тисяч проектів, вони використовуються в приватних і комерційних приміщеннях: готелях, галереях, торгових центрах, ресторанах, квартирах, приватних будинках і офісах. Щороку ми намагаємося розширювати пропозицію наших продуктів, адаптуючи їх до потреб наших клієнтів.

Різновиди дзеркальної плитки «Скелко»:

  1. Декоративна дзеркальна плитка доступна в багатьох стандартних, найбільш затребуваних розмірах, а також ми виготовляємо плитку за індивідуальними замовленнями клієнтів.
  2. Ще одна перевага, що виділяє нашу дзеркальну плитку – це широка колірна гамма: бронза, графіт, срібло. Такий асортимент дозволяє отримати бажаний декоративний ефект, адаптуючись до характеру облаштування будь-якого інтер’єру.
  3. Форма дзеркальної плитки «Скелко» може бути найрізноманітнішою: трикутної і квадратної, прямокутної, шестигранники та інше.

Бездоганна якість, що відрізняє дзеркальну плитку «Скелко» серед конкурентів

У поточний момент у нас найсучасніші і потужні центри обробки скла в Україні, і ми постійно орієнтуємося на інновації, тому невпинно розвиваємося, щоб мати можливість запропонувати своїм клієнтам продукцію найвищої якості.

Скелко ™ – це провідна дзеркальна плитка оптом на українському ринку, на відміну від багатьох дзеркальних плиток, вона виготовлена ​​не з відходів-дзеркал або неякісного китайського дзеркала, а зі спеціально виготовлених європейських дзеркал, високої якості.

Наша плитка виготовляється на заводі відомого в Україні виробника ТОВ “Арена”, який працює на ринку вже більше 20 років, і має велику кількість напрямків роботи зі склом і дзеркалами.

Завдяки комп’ютерній різці кожен виріб виготовляються з високою точністю і виходить однакового розміру. За допомогою інноваційних технологій, найбільш просунутих пристроїв і обробних центрів, які дозволяють різати, обробляти і виготовляти дзеркальну плитку з фаскою і плитку з будь-обробкою з вражаючою точністю, недоступною для більшості конкуруючих організацій в Україні. Кожна дзеркальна деталь перевіряється вручну і надійно упаковується.

Наші плитки завжди виграють відсутністю дефектів и кривих спотворень. Ми Виробляємо плитку не тільки з дзеркала, але і зі скла, надаючі йому обробку: фацет, єврокрайка, шліфування. Наша продукція може спокійно відправлятиися на експорт, так як вона не поступається за якістю аналогічнім світовім брендам.

Багато успішних магазинів і дизайнерів вже стали нашими постійними клієнтами і сміливо впроваджують нашу продукцію в свої проекти і реалізовують для роздрібних покупців. Кожен, хто працює з нами впевнений на 100%, що вироби «Скелко», це надійність, якість, відповідальність, взаємодія з клієнтом.

Кращі умови для оптових покупців

У своїй роботі ми застосовуємо принцип співпраці і взаємодії з клієнтом – щоб усі сторони залишилися задоволені.

Якщо ви вирішите співпрацювати з нами, ви можете розраховувати на надійність, лояльність, вигідні ціни і комплексне обслуговування. Ми ніколи не залишаємо клієнта наодинці з нашим продуктом. Ми завжди готові стати надійним партнером у виготовленні і поставці дзеркальної плитки оптом, відкриті до співпраці і пропозицій.

Написати нам