Мова

10 дивовижних дизайнів дзеркальних інтер’єрів

Дзеркала можуть бути одночасно красивими і трохи складними в роботі. Хоча з цією тенденцією легко вийти за рамки, якщо ви виберете правильні акорди, ви зможете домогтися ідеального виду. У нас є колекція дзеркал – великих і малих, які ви можете розмістити будинку. Ознайомтеся з цими дивовижними ідеями, щоб увійти в цю тенденцію.

Декоративні дзеркала №1: розміщення має значення

Декоративные зеркала №1: размещение имеет значение

Якщо у вас є багато дзеркал різних форм і розмірів, ви можете це перевірити. Клієнти використовували стіни своєї вітальні, щоб показати свою колекцію красивих дзеркал найрізноманітніших форм, щоб створити гарну акцентовану стіну.

Декоративні дзеркала №2: хрест-навхрест

Декоративные зеркала №2: крест-накрест

У цій їдальні є ідеальний рецепт для початку розмови. Прекрасні квіткові мотиви, пастельні тони, вбудовані світильники і мінімалістичний обідній стіл складають частину цього простору. Хоча ці елементи створюють в цій кімнаті багато драми, центральна стіна – справжній герой. Ця стіна, оброблена дзеркалами, ламінатом і декоративними елементами, обов’язково приверне увагу.

Декоративні дзеркала №3: створіть ілюзію

Декоративные зеркала №3: ​​создайте иллюзию

Дзеркальне панно як роздільник – така унікальна і чудова ідея. За словами задоволених клієнтів, дзеркала виглядають чудово, вони як раз хотіли дзеркальне панно поруч з їх місцем для приготування і прийому їжі. Воно відображає світло і візуально збільшує простір, створюючи красивий фон для кухні.

Декоративні дзеркала №4: дзеркальне вітання

Декоративные зеркала №4: зеркальное приветствие

Ви любите дзеркала, але не хочете переборщити з ними? Так само, як тут, ви можете отримати настінне панно з геометричними формами, в якому є ділянки тонованого дзеркала, штучного покриття і каменю. Він ідеально підходить для вашого фойє.

Декоративні дзеркала №5: геометрична дзеркальна рама

Декоративные зеркала №5: геометрическая зеркальная рама

Цей особливе рішення для тих, хто любить заповнювати свій простір незвичайними і креативними елементами. Дизайнер помістила дзеркальний колаж, який ідеально підкреслює естетику цього простору. Дерев’яна рама навколо дзеркала – відмінний спосіб облагородити простір.

Декоративні дзеркала №6: дзеркальна стіна зі скошеною кромкою (фацетом)

Декоративные зеркала №6: зеркальная стена со скошенной кромкой (фацетом)

Дане рішення добре підходить для їдальні. Ви можете створити хитромудру дзеркальну стіну з чарівними алмазними ограновування. Це створює ілюзію більшої площі і красиво відображає поверхні. Для кращого ефекту ви також можете додати блискучі вогні, люстри, розташовані над столом.

Декоративні дзеркала №7: тоновані дзеркальні панелі

Декоративные зеркала №7: тонированные зеркальные панели

Тоновані дзеркала яскраво передають гру світла і, отже, добре підходять для просторів з декількома шарами освітлення. Ці квадратні дзеркальні панелі додають родзинку вишукано обставленій їдальні.

Декоративні дзеркала №8: фальшиве фойє

Декоративные зеркала №8: фальшивое фойе

Фойє, як правило, являє собою вузький прохід, в якому можна використовувати дзеркала, що збільшують простір. Крім того, якщо фойє облицьований дзеркалами з одного боку, воно відображає настінне мистецтво з іншого боку, яка в даному випадку є дерев’яною обшивкою. На стелі також є група дзеркал, яка збільшує яскравість простору.

Декоративні дзеркала №9: дзеркальні стіни

Декоративные зеркала №9: зеркальные стены

Коли місця мало, можна встановити дзеркала від стіни до стіни, щоб кімната виглядала більше, ніж вона є насправді. Це компактне обідній простір, наприклад, здається значно збільшеним в розмірах за рахунок дзеркальних панелей.

Декоративні дзеркала №10: міраж на задньому фоні

Декоративные зеркала №10: мираж на заднем фоне

З дзеркал виходять відмінні фони, тому що вони універсальні і не обмежені кольором або текстурою. Ці дзеркальні панелі за узголів’ям мають трикутні форми, що додають текстуру і родзинку всій обстановці.

У нас, на сайті, є можливість розрахувати розміри дзеркальної плитки для панно, дізнатися підсумкову ціну, вибрати розмір фацета, вказати колір і форму дзеркальних елементів. Якщо вам сподобалося досліджувати ці типи дзеркал, також вивчіть їх розміщення за допомогою наших рад в блозі.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.2 / 5. Підрахунок голосів 6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь