Мова

Що потрібно знати перед покупкою дзеркальної плитки?

Оформлення стін або стелі кімнати дзеркальною плиткою зробить її розкішної, візуально збільшить простір і приховає дефекти в плануванні. Є кілька видів такого матеріалу: дзеркальна плитка з фацетом, візерунками, отворами для точкових світильників, рельєфна і т.д.

Різновиди дзеркальної плитки

Панно з дзеркальної плитки все частіше використовується дизайнерами. Це сміливо і практично. За функціональністю вона не поступається звичайній керамічній. Легко миється, стійка до вологи і хімічних речовин.

Зеркальная плитка

Дзеркальна плитка буває різних видів і відрізняється за багатьма критеріями:

  • форма допускається різноманітна – квадратна або трикутна, прямокутна, смужками, ромбами або півколом;
  • краю обробляються по-різному. Це може бути матове покриття, поліроване або дзеркальна плитка з фацетом;
  • вона може мати тонування, забарвлення або бути однотонною. В цьому її велика перевага. Крім того, що вона сама по собі є декором, можливість її оформити дає безліч варіантів дизайнерських рішень.

Перед покупкою потрібно розрахувати, де і з якою метою ви будете застосовувати панно з дзеркальної плитки. А вже після приступити до його вибору. На сайті магазина Скелко можна розрахувати розмір плитки, панно, а також дізнатися підсумкову суму.

Переваги та недоліки дзеркальної плитки

Це універсальний сучасний облицювальний матеріал. Хоча використовувати його вирішується не кожен, він має багато переваг.

Укладати її можна на підлозі, стінах або стелі. Це не обмежує ваших дій і фантазії. Однозначним перевагою дзеркальної плитки є його здатність візуально збільшувати простір. Поверхня, що відбиває додасть світла в ваше приміщення. Особливо якщо в інтер’єрі використовувати дзеркальне панно з фацетом.

Дзеркальним панно можна приховати незначні дефекти планування. Різноманітність форм і оформлення робить її ідеальним декором в будь-якому стилі.

Зеркальная плитка

До недоліків дзеркальної плитки можна віднести складність догляду за нею. В експлуатації потрібно бути гранично обережними. Механічні дії можуть пошкодити поверхню.

Але все це компенсується красою інтер’єру, атмосферою свята і розкоші.

Де купити дзеркальну плитку з фацетом?

Великий вибір такої плитки є у виробника з України Скелко. Підібрати розмір, форму, які будуть відповідати вашим ескізом, допоможуть дизайнери і менеджери магазину. Ви також можете зробити індивідуальне замовлення. На сайті є можливість розрахувати ціну дзеркальної плитки і її розміри для панно.

Компанія більше 15 років займається їх виробництвом. Тут можна ознайомитися з відгуками покупців на дзеркальну плитку українського виробника Skelko.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.3 / 5. Підрахунок голосів 26

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь