Мова

Що таке фацет? Фацет на склі або дзеркалі

Фацет – в перекладі з французької – «грань», це декоративна обробка країв скла або дзеркала. Завдяки фаске (так само фацет) виходить завершений вигляд виробу, скошений край впливає не тільки на естетику вироби, така техніка значно полегшує процес монтажу. Виглядає дзеркало з фацетом завжди ефектно, привертає дивовижною грою світла. Фацет на склі або дзеркалі дозволяє створювати неймовірно красиві панно, перетворюючись в яскравий елемент будь-якого інтер’єру.

Фацет

Дзеркальне панно з фацетом – секрети виробництва

Процес створення фацета порівнюється з ювелірної огранюванням, від того як зроблений цей процес залежить на скільки яскраво заграє грань вироби.

Переваги дзеркала з фацетом:

 1. Більш легкий процес монтажу;
 2. Безпека – гострі грані згладжені;
 3. Більш вишуканий і естетичний зовнішній вигляд.

Сучасна техніка фацетування набагато прискорилася і стала підлозі автоматизованим процесом, робиться вона за допомогою фацетного верстата. Кут скосу варіюється від 1 ° до 45 °, а ширина може бути будь-якого розміру. Спочатку майстер розмічає і ріже скло або дзеркало на фрагменти потрібного розміру, після чого сточує край, ретельно його вишліфовує і полірує. Час виготовлення плитки з дзеркальним фацетом залежить від навичок фахівця і складності роботи.

Зеркальное панно

А ось раніше така техніка займала дуже багато часу, так як робилася повністю вручну. Кромка знімалася шар за шаром по міліметру. Ризик зіпсувати крихкий матеріал був дуже високий, досить було незручного руху або надмірного натиску майстра.

З моменту появи скла або дзеркала з фацетом і до сих пір цей матеріал незмінно зачаровує будь-якої людини. Дзеркала зі скошеними гранями днем грають безліччю сонячних променів, а ввечері чарує переливами і мерехтінням люстр або свічок.

Фацет може бути:

 • Прямолінійний – прямий зріз зроблений під кутом 45°.
 • Односторонній – при обробці одного боку матеріалу.
 • Криволінійний – виконується різний кут нахилу, залежно від дизайнерської задумки. Робиться при товщині скла від 5 до 16 мм і розмірі полотен не більше 45 см.
 • Двостороння огранювання – обробка, нанесення зрізу по обидва боки.
Зеркальная плитка

Зробити фацет на склі і купити готову дзеркальну плитку з фацетом

«Скелко» – лідер в Україні по виробництву виробів зі скла і дзеркала. Однією з найбільш затребуваних одиниць товару є скло з обробленим краєм – фацетом. Фацетні обробка скла – робить скляний лист безпечним і дозволяє використовувати його без рамок, окантовок. Матеріал з такою обробкою знайшов широке застосування при виготовленні поличок для ванної, різноманітних панелей, вітрин, виготовлення столів, деталей меблів і багато чого іншого. Скло з фацетом дозволяє привнести приміщенню неповторну легкість, не завантажує інтер’єр, освіжає і додає вишуканості. Скло ідеально поєднується практично з будь-якими матеріалами – дерево, пластик, метал і т.д.

Плитка з дзеркальним фацетом в інтер’єрі

Порівняно недавно дзеркало з фацетом впевнено увійшло на ринок України. Ряди цінителів оригінальних, ефектних рішень ростуть з кожним днем, тому попит на цей матеріал збільшується. Справа в тому, що дзеркальне покриття не йде в порівняння з жодним іншим оздоблювальним матеріалом. Таке облицювальні покриття вдало вписується в будь-який інтер’єр, підходить до будь-якого дизайнерського стилю, гармонує з усіма матеріалами. Але дзеркало відрізняється делікатністю і вимагає грамотного звернення, адже замість очікуваного можна легко отримати зворотний ефект якщо не продумати всі деталі розміщення.

Зеркальная плитка в интерьере

Наша компанія пропонує високоякісну дзеркальну продукцію і скла для оформлення стін, стель і декорування предметів інтер’єру, оздоблення дверей, меблів. Вся продукція виняткової якості, відповідає заявленим стандартам.

Ми дбаємо про наших клієнтів і тому ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку:

 • Наші фахівці завжди допоможуть з вибором розміру, кольору і конфігурації плитки;
 • Ми проведемо попередні підрахунки вартості і допоможемо розрахувати квадратуру.
 • Гарантуємо якісну упаковку;
 • Обов’язково супроводимо рекомендаціями з монтажу, підкажемо кращі клейові суміші і засоби щодо подальшого догляду.

Звертайтеся в «Скелко» і Ви отримаєте якісний товар за розумною вартістю.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 1 / 5. Підрахунок голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь