Мова

Які візуальні ефекти дзеркальної плитки застосовують дизайнери в інтер’єрі

Дизайнери постійно застосовують найрізноманітніші засоби для створення того чи іншого візуального ефекту в інтер’єрі. Найефективнішим засобом з точки зору фахівців є дзеркальна плитка, за допомогою якої можна наповнити світлом приміщення, розширити візуально або зменшити простір. За допомогою такого оздоблювального матеріалу можна також успішно приховати певні недоліки, які нерідко виявляються після ремонтних робіт.

Найбільш часто плитку із дзеркальною поверхнею застосовують при оформленні інтер’єрів робочої зони кухні, у ванній кімнаті, передпокої. Чудово виглядає вона і в інтер’єрі спальної кімнати і вітальні. Виробники постійно представляють на будівельний ринок дзеркальну плитку різних кольорів, розмірів і форм, тому будь-який споживач, який планує ремонт в своєму будинку, може підібрати без жодних зусиль найприйнятніший варіант такої обробки. На будівельний ринок поставляється плитка із дзеркальною поверхнею як з фацетом, так і без нього. Особливу красу і шарм інтер’єру надає не тільки дзеркальна плитка, але і мозаїка з цього ж матеріалу.

Якого оптичного ефекту можна домогтися за допомогою дзеркальної плитки?

Прикрасити таким незвичайним оздоблювальним матеріалом можна як вертикальні, так і горизонтальні поверхні, наприклад, стеля, частина стіни або повністю її поверхню, а також підлогу. Той чи інший спосіб оформлення плиткою залежить переважно від її різновиди і певного дизайн-проекту.

Плитку, основою якої є самі звичайні дзеркала, застосовувати можна для обробки поверхні стелі і стін.

Зеркальное панно

Плитку надміцний, що має дзеркальне напилення, використовувати можна для оформлення підлоги в приміщенні з малою і середньою ступенем прохідності.

Фахівці в галузі дизайну рекомендують декорувати стіну плиткою із дзеркальною поверхнею лише частково. Таким чином можна створити унікальний інтер’єр, в якому простір буде збільшено оптично рази в два. Інтер’єри, в яких застосовується дзеркальна плитка, перетворюється моментально, відразу ж виникає відчуття безмежного і невагомого простору, що заповнює повністю приміщення.

Дзеркальна плитка є універсальним оздоблювальним матеріалом, здатним перетворити будь-яке приміщення. Якщо викласти плиткою із дзеркальною поверхнею дві стіни, які знаходяться один навпроти одного, невелике і дуже вузьке приміщення відразу ж стане візуально ширшим.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.8 / 5. Підрахунок голосів 14

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь