Мова

Дизайн кафе і ресторанів: ідеї для створення унікального стилю

Дзеркальна плитка – ідеальний оздоблювальний матеріал для оформлення приміщень різного призначення. Цей дизайнерський елемент дуже вигідно виглядає в ресторанах і кафе, візуально розширюючи простір, додаючи химерності, блиску і відбиваючи промені світла. Крім того, дзеркальне панно виглядає багато і вишукано, служить багато років і не вимагає особливого догляду.

Інтер’єр кафе-ресторану

Оформлення дзеркалами застосовувалося ще за часів епохи Бароко і Рококо. Найчастіше можна було зустріти таку обробку в віталень і бальних залах. Дзеркало практично ні в чому не змінилося його, як і багато років тому цінують за світловідбиваючі властивості. Тоді вони підсилювали ефект палаючих свічок, а зараз відблиски світломузики у вечірній час і промені сонця вдень.

З появою новомодних будівельних матеріалів, популярність дзеркальної обробки трохи відійшла на другий план. Але все нове – добре забуте старе і мода на дзеркальне панно зараз активно повертається. Виробник пропонує широкий асортимент якісної дзеркальної плитки, з якої можна робити обробку на будь-який смак. Сфера застосування цього оздоблювального матеріалу дуже обширна. І дизайнери активно використовують панно для оздоблення комерційних закладів, зокрема ресторанів, барів і кафе.

Дизайн кафе и ресторанов

Часто в ресторанах, барах роблять дзеркальні стелі. Це дозволяє домогтися візуального збільшення висоти приміщення. Багато замовляють дзеркальні панелі, якими можна зробити цікаве зонування, пограти зі світловідображення.

Переваги дзеркального матеріалу:

 1. Цей матеріал ремонтопрігоден, якщо пошкодився якийсь фрагмент дзеркального панно, його легко замінити.
 2. З його допомогою можна візуально видозмінити простір, оздоба ділянки зі складною формою, усунути деякі дефекти, наприклад нерівності стін, криві кути.
 3. Дзеркало допомагає зробити інтер’єр більш оновленим і цікавим, іноді навіть загадковим, романтичним і витонченим.
 4. Незважаючи на те, що матеріал крихкий, він відрізняється завидною довговічністю. І якщо при укладанні будуть дотримані всі правила, то дзеркальне панно прослужить так довго, що хіба сам власник захоче внести зміни в ремонті і прибрати його.
 5. Матеріал не вибагливий у догляді, його можна протирати засобом для чищення скла і ганчіркою. Не варто використовувати пасти містять абразивні частинки, вони можуть завдавати мікроподряпини, що зі временим призведе до потускнению дзеркала.

Стиль в оформленні кафе, ресторанів, барів

Дизайнери пропонують найрізноманітніші варіанти оформлення кафе, ресторанів, розважальних клубів. Дзеркало відмінно увіллється практично в будь-який стиль: в новаторський Авангард і Модерн, Прованс і Бароко, Класичний і Вікторіанський, Хай-тек, Японський, Китайський. Знайде своє законне місце в стилі Техно, Ф’южн, Вінтаж і навіть Лофт. Не такого стилю, де б не було доречним дзеркало воно ідеально доповнить будь-який інтер’єр.

Головне правильно розмістити панно і вибрати вироби потрібної конфігурації і розміру.

Зеркальная плитка

Зважившись на облицювання дзеркальним матеріалом деякі замовники забувають враховувати «золоті правила» укладання. Дзеркало не звичайний лад матеріал і тому в роботі з ним треба дотримуватися основних правил.

 1. Не розміщувати дзеркальні полотна один проти одного. Таке розташування негативно впливає на психіку людини, так як виходить ефект тунелю або задзеркалля. Якщо потрібно розмістити дзеркальні полотна на проітівоположенних стінах, то варто зробити це на різній висоті, щоб вони не відображали одне одного.
 2. Перед монтажем дзеркального полотна, обов’язково потрібно зробити підготовчі роботи вирівнювання стін, грунтовка.
 3. Обов’язково використовувати тільки спеціальні клейові суміші, які не зіпсують амальгаму і будуть надійно утримувати плитку на стіні або стелі.
 4. Коли купуєте плитку, рекомендується брати з невеликим запасом (10-15%). Це кількість запасу потрібно для порізки, на випадок якщо плитка розіб’ється і т.д. Звичайно можна докупити потім, але плитка з різних партій може мати невеликі відмінності, як в розмірі, так і у відтінку.

Ще кілька корисних рекомендацій:

 1. Не варто розміщувати в зоні відображення багато предметів або ставити масивні деталі. Вони будуть відображатися і створювати ефект захаращеності.
 2. Важливо правильно вибирати кут освітлення. За допомогою дзеркал можна додати глибину простору, наповнити освітленістю і збільшити габарити кімнати.
 3. Щоб не перестаратися з дзеркальним покриттям його поєднують з іншими матеріалами. Воно відмінно комбінується з деревом, керамікою, штучним і натуральним каменем, пробкою, металом, декоративною штукатуркою та іншими.
 4. Красивий і цікавий ефект може вийти при облицюванні суміжних площин дзеркальною плиткою. Наприклад, якщо розмістити зеркльний матеоріал на стелі і стіни або на сусідніх стінах. Але при цьому рекомендується вибирати вироби різних видів, наприклад, з фацетом і контрастних відтінків або гладку і з візерунком.

Вишукано і виграшно виглядає дзеркальна обробка на колонах в нішах, над камінами, в декоративних зонах, за спинками диванів. Добре працює дзеркало на ветрина, відображаючи асортимент продукції (пляшки з алкоголем). Також відмінно виглядає оформлена робоча зона за барною стійкою, де знаходиться скляний посуд.

Зеркальное панно в интерьере ресторанов и кафе

Дзеркальне панно в інтер’єрі ресторанів і кафе

Дзеркальні вироби з моменту своєї появи і до цього дня не вийшли з моди. Вони будуть актуальні і через багато років, так як у цього матеріалу немає аналогів і не передбачається. Вибравши для оформлення дизайну ресторану дзеркальну плитку ви зробите правильний вибір, який буде актуальним протягом тривалого часу.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 3 / 5. Підрахунок голосів 3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь