Мова

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер’єр

Дзеркало – це не тільки функціональний предмет інтер’єру, а ще й один з декоративних матеріалів, який може урізноманітнити дизайн. Він може використовуватись в стандартному вигляді або ж у формі дзеркальної плитки. В обидвох випадках ефект перевершує всі очікування.

Проте, варто враховувати, що потрібно використовувати різний підхід. Якщо ви вирішуєте купити дзеркальну плитку, то потрібно завчасно продумати схему її розміщення. У випадку зі звичайним дзеркалом завдання суттєво спрощується. Пропонуємо дізнатись про найпопулярніші способи використання таких предметів в інтер’єрі.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Використання дзеркал для ефектного декору

Якщо потрібно підкреслити розкішне оформлення чи додати елегантність стриманому дизайну, можна використати дзеркальне панно. Це конструкція, яка складається з певної кількості одиниць дзеркальної плитки. Її можна поєднувати в різні композиції, залежно від уподобань та вибраного проєкту. Такі композиції пропонує відомий український виробник Скелко.

Звернувшись в компанію, можна замовити як стандартні, так і незвичайні рішення. Це відкриває широкі можливості для оформлення кімнат практично з будь-яким плануванням. Панно гарно виглядає у вітальні, ванній та кухні. Якщо хочеться екстравагантності, то можна додати композицію в спальні.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Ефект обману зору

Деякі дизайнери використовують дзеркало в інтер’єрі для створення певних візуальних ефектів. В цьому випадку йдеться про розширення площі. Якщо вітальня, спальня чи ванна кімната має компактні розміри, можна візуально розширити простір.

Саме для цієї цілі може використовуватись дзеркало. Щоб створити бажаний ефект, можна використовувати дзеркальну плитку від Скелко. Виробник пропонує широкий вибір варіантів та забезпечує можливість виготовлення матеріалу під замовлення.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Збільшення освітлення

Розглядаючи візуальні ефекти, які забезпечують відбиваючі поверхні, варто також розглянути додавання освітлення. Такий результат можна отримати як від використання звичайного дзеркала, так і дзеркальної плитки Skelko. Проте, в другому випадку ефект буде кращий, оскільки можна обрати різні варіанти оформлення.

Використання патини

Це цікавий ефект, який може використовуватись на дзеркальних поверхнях. Створюється він шляхом зістарювання. Досягається цей ефект завдяки нанесенню особливих складів. Після цього на дзеркальній поверхні утворюються характерні «старовинні» ознаки у вигляді  бурих та сірих плям, а також нальоту. Дзеркало з такими особливостями підходить для використання у декількох стилях дизайну: еклектиці, шеббі-шику та прованс.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Художне матування

Дзеркальні поверхні піддаються також іншим видам обробок. Це дозволяє урізноманітнити навіть мінімалістичне оформлення. В цьому випадку йдеться про піскострумну обробку. Завдяки цьому методу можна нанести на дзеркальну поверхню майже будь-який малюнок чи візерунок.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Обробка фацетом

Суть цього методу полягає у створенні акуратних скошених країв на дзеркальних поверхнях. В більшості випадків він використовується для дзеркальної плитки. Обробка країв у вигляді фацету робить матеріал акуратним та елегантним. Він є універсальним у використанні. Дзеркальна плитка з фацетом підходить для віталень, спалень та кухонь.

Використання кольорових дзеркальних поверхонь

Потужності сучасного виробництва дозволяють виготовляти дзеркальну плитку у різних відтінках. В процесі створення такого матеріалу використовується спеціальна фарба, яка наноситься безпосередньо на поверхню. Крім цього, фахівці можуть надавати потрібний відтінок за допомогою плівки та спеціального напилення.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Дзеркала у сферичних формах

Урізноманітнити інтер’єр також можна за допомогою дзеркальних поверхонь незвичайних сферичних форм. Такі елементи мають випуклу форму та трохи розтягнуте відображення. Декор стане чудовим рішенням для тих, кому подобається нестандартний підхід до оформлення дизайну.

Створення композицій з дзеркал

Одним з різновидів таких композицій є дзеркальне панно. Це конструкція, яка складається з окремих одиниць плитки. Вибір таких предметів надзвичайно широкий. Компанія може створювати як стандартні рішення, так і оригінальні варіанти з урахуванням індивідуальних запитів.

Дзеркала в будинку: 10 способів урізноманітнити інтер'єр

Панелі з рельєфною поверхнею

Це ще один різновид декору, який підійде для поціновувачів нестандартних форм та оригінального підходу до розробки дизайнерського проєкту. Дзеркальні панелі з такою поверхнею створюють цікавий візуальний ефект завдяки заломлюванню світла.

Дзеркала можуть використовуватись також іншими способами. Дізнатись про всі можливі варіанти оформлення можна безпосередньо у фахівців компанії-виробників або у дизайнерів.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь