Мова

Дзеркала в інтер’єрі: 5 нестандартних ідей розміщення

Те, що дзеркало у квартирі є обов’язковим елементом, відомо давно. Однак не тільки для того, щоб бачити в ньому своє відображення. Дизайнери інтер’єрів роками його використовують для візуального збільшення простору. Використовуючи таким чином дзеркала, ми можемо не тільки зробити приміщення більшим, але і отримати незвичайне оздоблення.

Український виробник дзеркальної плитки Скелко пропонує вам декілька нестандартних рішень, в яких можливо дійсно вдало використати дзеркала в оформленні дизайну інтер’єра.

Дзеркала в інтер'єрі: 5 нестандартних ідей розміщення

Дзеркальна плитка ромбами – гарне рішення оздобити стіну

Якщо в приміщенні вузькі та довгі кімнати, вони зазвичай здаються маленькими та проблемними для оформлення. Дзеркальна плитка ромбами дозволить виправити ситуацію та візуально розширити простір. Досить приклеїти плитку з дзеркальним відображенням на одну з довгих стін. Одна лише ця процедура створить враження, ніби кімната закінчується лише там, де нам показує дзеркало. Це робить вузький коридор оптично ширшим.

Дзеркала в інтер'єрі: 5 нестандартних ідей розміщення

Дзеркальне панно або візерунки

Знаючи декоративні властивості дзеркала, ми можемо поглянути на нього зовсім по-іншому. Дзеркало не повинно служити нам лише для практичних цілей, якщо з плитки створити дзеркальне панно – воно може стати також оригінальною прикрасою в інтер’єрі.

Широкий вибір дзеркальної плитки, дозволяє створювати різні форми, візерунки та орнаменти. Чудово буде виглядати як вся стіна, покрита дзеркальними шестикутниками або колами, так і незвичайні форми, створені зі скла.

Дзеркала в інтер'єрі: 5 нестандартних ідей розміщення

Стельове дзеркало

Прикрашати простір дзеркальним відображенням можливо не тільки на стінах. Експериментувати з оптикою іноді корисно, що дозволяє наклеїти дзеркало на стелі у своїй квартирі.

Завдяки цьому ми отримаємо незвичайний ефект і порадуємо гостей винахідливістю. Це рішення також має своє практичне застосування. Дзеркало відображає весь простір у своєму склі, завдяки чому ми можемо легко оптично підняти низькі кімнати. Крім того, прикрасивши нашу стелю вибраними візерунками, наклеєними на її поверхні або великими дзеркалами, ми створимо дуже цікавий мотив, якого ми не змогли досягти навіть з найкрасивішими шпалерами.

Дзеркала в інтер'єрі: 5 нестандартних ідей розміщення

Декоративні дзеркальні елементи на фасадах шаф

Меблі найчастіше є окрасою нашого будинку. Однак зазвичай їх створення обмежується лише з традиційного матеріалу. Щоб створити незвичайний ефект, достатньо наклеїти на фасад різні види дзеркальної плитки.

Завдяки тому що виробник пропонує купити дзеркальну плитку у різних формах, розмірах та кольорах у вас з’являється можливість зробити меблі більш цікавими, сучасними та оригінальними.

Досить правильно наклеїти ці візерунки на передню частину шафи або комода, і ми отримаємо гарні прикраси, які завжди змінюють своє забарвлення в залежності від часу дня.

Завдяки техніці фаски дзеркала такого формату не потребують рамок. Цілу композицію або окремий елемент виконаний на замовлення можна приклеїти до фасаду, а його краї будуть злегка надрізані: гладко і безпечно.

Дзеркала в інтер'єрі: 5 нестандартних ідей розміщення

Дзеркальна дошка для письма

Для цієї мети дзеркало, яке ми використовуємо щодня, може показатись не практичним рішенням. Однак, обравши окреме місце, призначене тільки для записів, ми можемо отримати цікаве і приємне доповнення до нашої квартири.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь