Мова

Ефект дзеркальних панно в інтер’єрі будинку або квартири

Давно відомий дизайнерський прийом – використовувати дзеркала для зорового збільшення простору, посилення ефекту від освітлювальних приладів, і для створення особливої атмосфери. Тому ресторани, кафе, магазини, аптеки, готелі, салони краси, розважальні центри та інші обслуговуючі комплекси активно використовують дзеркала для оформлення інтер’єру.

Не менш популярно дзеркальне панно і в житлових, заміських будинках, квартирах. Завдяки відображає властивостям цей матеріал дозволяє в буквальному значенні творити чудеса – головне грамотно його розташувати і вибрати якісні матеріали.

Зеркальное панно

У чому родзинка дзеркальних панно?

Дзеркала не втрачають своєї актуальності вже багато років. Особливо активно зараз дизайнери вносять в свої проекти цей хитромудрий матеріал при облаштуванні комерційних і приватних приміщень.

І скільки вже було запропоновано варіантів декорування з використанням цього магічного матеріалу, але тема себе досі не вичерпала. І працювати з дзеркалами можна знову і знову, кожного разу створюючи щось нове, абсолютно ексклюзивне.

Зеркальное панно

Ефект дзеркал в житлових приміщеннях

Крім свого прямого призначення дзеркала здатні виконувати ще величезний діапазон ролей і перетворювати простір. Дзеркало єдиний матеріал, який може:

  1. Візуально збільшити простір. Тут головне вловити правильний фокус і дзеркало зробить з тісної кімнати приміщення в два рази більше, ну візуально, звичайно ж. Цей прийом прекрасно працює в приміщенні будь-якого розміру і застосуємо для приміщень самого різного призначення.
  2. Маскувати дефекти обстановки. Це вміння дзеркальних поверхонь розчиняти непотрібні в інтер’єрі конструкції, залучаючи все увагу на себе.
  3. Відображати і примножувати бажане. Часто за допомогою дзеркал і потрібного ракурсу можна примножити і візуально виділити красиві елементи. Тут політ фантазії не обмежений, можна грати з простором, додати інтриги, романтики. Можна не обмежуватися однією площиною, але не забувайте про правило «нескінченного коридору» – цього краще уникати.
  4. Посилювати освітлення. Як штучний, так і денне світло можна прекрасно відобразити в дзеркалах і додати інтер’єру яскравості, легкості. У дзеркалі можна відобразити вид з вікна, і цим самим додати бажаного світла, але варто врахувати і те що знаходиться за ним, навряд чи вас порадує нудний сірий пейзаж, глухий фасад сусіднього будинку або захаращений гараж сусіда. Дуже ефектно можна відобразити красиву люстру, свічник, зробити імітацію існуючого вікна з прекрасним видом.
  5. Служити прикрасою стін, стель. Дзеркало цілком може бути самостійним елемент арт-декору. Важливо тільки знати міру. З дзеркальних плиток створюються цілі композиції, роблять конструкцію цільної або з розсіяних елементів, що стоять окремо один від одного. Використовувати плитки однакових і різних розмірів, кольорів і форм.
  6. Ламати стереотипи. Це вже історія про оригінальність ваших ідей і задумів і про те куди ви додумалися повісити дзеркала.
Зеркальное панно

Скелко пропонує величезний вибір дзеркальної плитки

Ми пропонуємо величезний асортимент дзеркальної продукції, що дозволяє втілювати в життя будь-які дизайнерські задуми, змушуючи дзеркало працювати на вашу користь.

Вибір дзеркал дуже великий, вони можуть бути прикрашені малюнками, відрізнятися відтік. Для створення панно ми пропонуємо величезний асортимент конфігурацій і розмірів цього матеріалу.

Зеркальное панно

Ми можемо створити будь-який варіант панно, також ви можете замовити як представлені на сайті, так і виготовлення за індивідуальним замовленням варіанти. У нас ви можете купити дзеркальну плитку з фацетом 10, 15, 20 мм, ми пропонуємо вироби різних розмірів і форм. Можливий вибір кольору – срібло, графіт, бронза.

Наші клієнти можуть також купити готове дзеркальне панно, різних розмірів або зробити індивідуальне замовлення. Зв’яжіться з нами зручним способом, ми допоможемо з вибором і поділимося порадами.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь