Мова

Головна помилка в дизайні маленької прихожей

Передпокій – «обличчя» кожної квартири. Вона відкриває не тільки свій простір, але і виконує комунікативну функцію, вона з’єднує інші кімнати між собою. Її декор повинен бути естетичним і практичним. Однак передпокої ми не приділяємо достатньо уваги, ми віддаємо більший пріоритет кухні, вітальні і спальнях, тому що саме там ми проводимо найбільше часу. У коридорі ми проводимо кілька хвилин протягом дня, збираючись вийти на вулицю або повернувшись додому. Проте, на це варто звернути більше уваги. Адже саме передпокій першою зустрічає наших гостей – а перше враження проводиться лише один раз.

Головна помилка в дизайні маленької прихожей

Яку роль може зіграти дзеркальне панно в інтер’єрі тісному передпокої?

Передпокій зазвичай має не більшу площу і являє собою довгу і вузьку кімнату без вікон, провідну в глиб будинку. Обмежений доступ природного світла і невеликі розміри – справжня проблема облаштування. І все ж в першу чергу цю кімнату відвідують ваші гості. Вона повинна мати презентабельний зовнішній вигляд. Благо навіть довге, вузьке приміщення без вікна можна стильно і практично оформити при невеликому бюджеті. Безцінний елемент оформлення таких приміщень – панно з дзеркальної плитки. Найкраще, коли воно досить велике, щоб ви могли бачити в ньому всю фігуру. Правильно розташоване дзеркало буде відбивати світло освітлювальних приладів і оптично збільшувати простір. Цікавою ідеєю є також гардероби з дзеркальними фасадами, які служать одночасно шафою для одягу і декоративним елементом інтер’єру.

Головна помилка в дизайні маленької прихожей

Вузька передпокій і дзеркальне панно – з чим ви зіткнетеся під час облаштування?

Облаштування невеликого вузького коридору без вікна може створити кілька проблем. Які виклики чекають вас і чи зможете ви їх вирішити і оформити функціональну і естетичну передпокій?

СКРІЗЬ ТЕМНО …

Відсутність вікна в коридорі або невелике вікно – досить часта проблема у багатьох квартирах і будинках. Вузький і темний інтер’єр може призвести досить неприємне враження, особливо на гостей, які приходять до вас на поріг.

Для комфорту домочадців і гостей варто знайти способи прикрасити темний зал і максимально примножити освітлення, допомогти в цьому може дзеркальне панно в інтер’єрі. Переконайтеся, що ваш зал правильно освітлений, а панно відображає світло освітлювальних приладів не дратуючи зір.

Головна помилка в дизайні маленької прихожей

ЗАХАРАЩЕНІСТЬ …

Невеликий інтер’єр коридору дуже легко затьмарити і захаращувати. Коли ви збираєтеся дзеркальне панно з фацетом купити, пам’ятайте, що воно буде відображати і подвоювати все, що знаходиться перед ним, тому постарайтеся, щоб у «поле зору» дзеркального покриття були світлі стіни, що збільшують габарити і мінімум предметів, що захаращують простір. Прекрасно, коли біля дзеркала варте одне красиве рослина або знаходиться вишуканий освітлювальний прилад.

ВІДЧУТТЯ ЗАДЗЕРКАЛЛЯ …

Неадекватно розташовані дзеркала в тісному холі тільки підсилює відчуття клаустрофобії. Тому український виробник дзеркальної плитки Skelko, і дизайнери не рекомендує розташовувати дзеркала один напроти одного, щоб вони взаімоотражалісь.

Головна помилка в дизайні маленької прихожей

Дзеркальна плитка в Україні

Резюмуючи, можна сказати, що використання дзеркал в маленьких кімнатах – відомий і простий спосіб прикрасити вузький коридор і візуально збільшити такий інтер’єр. Український виробник Скелко пропонує купити дзеркальну плитку з фацетом, ціна якої найкраща в Україні для оформлення вашого передпокою. В нашій галереї ви можете наочно подивитися, як виглядає дзеркальне панно в тісних приміщеннях і як чудово цей матеріал здатний перетворювати інтер’єр. Відбитий в дзеркалі світло створює ефект глибини і робить передпокій не тільки світліше, але і просторіше.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4 / 5. Підрахунок голосів 18

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь