
Для прикраси і креативного оформлення приміщення сучасні виробники пропонують величезний асортимент матеріалів та ідей. Одним з них є обробка дзеркальною плиткою – це і незвично, і сучасно, і стильно. Вибравши саме таке рішення, господарі приміщення ніколи про це не пошкодують.
Крім краси і унікальності, дзеркальна плитка ще й надзвичайно практична. Вона легка в установці і відході, і при належному зверненні прослужить не один рік. Крім того, її досить легко демонтувати. Єдиний мінус в установці дзеркальної плитки – це її крихкість, яка значно вище, ніж у керамічної. Виходячи з цього, працювати з дзеркальним матеріалом доведеться обережніше і дбайливіше. Те ж саме стосується і подальшої експлуатації.
В основі виготовлення цього оздоблювального матеріалу лежить натуральне дзеркальне скло, і тому, по суті, плитка мало чим відрізняється від звичайного дзеркала. Вона так само тендітна і має ту ж відбивну здатність, тому встановлювати її потрібно, виходячи з знання про ці особливості. Дзеркальна плитка – це унікальний матеріал, що поєднує в собі властивості як дзеркала, так і кераміки: по крихкості і відбивних властивостях – це дзеркало, а по стійкості і міцності прилипання – звичайна керамічна плитка.
Як і її керамічна сестра, дзеркальна плитка має безліч варіацій і за кольором, і за формою. Покупець може задовольнити свій найвибагливіший смак: виробниками в величезному асортименті надані червоні, жовті, блакитні, сірі, золоті, сріблясті, гранітні зразки, а так само можна замовити і індивідуально. Форма теж надана абсолютно будь-яка: квадратна, дугоподібна і овальна, трикутна, прямокутна, ромбовидна і так далі, тільки вибирай.
Термін служби дзеркальної плитки відомі виробники визначають як двадцятирічний і навіть більше, але взагалі, тут все залежить від того, яка амальгама була нанесена на поверхню.
Цілі, переслідувані дизайнерами при включенні в оформлення інтер’єру дзеркальної плитки, можуть бути абсолютно різними. Найчастіше її використовують для того, щоб візуально розширити приміщення і зробити його світліше і просторіше. Завдяки своєму відбиває ефекту цей унікальний і стильний матеріал як ніби додає в приміщення більше повітря і теплого світла. Одне з найцікавіших рішень в оформленні інтер’єру дзеркальними плитками – це викласти з них псевдоколоніі на стінах. Вертикальні, вони візуально піднімуть стелю вище і додадуть в інтер’єр європейського витонченості.
Мабуть, одне з стали вже класичними дизайнерських рішень по підняттю стелі – це зробити плавне перетікання стіни на стелю. Для цього, як правило, верх стіни і прилегла до нього частина стелі оформляються однаково, і для досягнення такого ефекту як не можна краще підійде такий декоративний матеріал, як дзеркальна плитка.
Якщо ж в кімнаті присутні будь-які непотрібні і абсолютно не вписуються в простір ніші, для них теж можна знайти цікаве рішення, красиво оформивши дзеркальною плиткою. Це змусить потворні западини стати унікальною, стильною і повноправною деталлю інтер’єру. Тут буде дотримана одна з правил творчого підходу до оформлення інтер’єру: недоліки приміщення будуть перетворені в його гідності.
Крім того, якщо стіну, що знаходиться навпроти джерела світла (вікон, наприклад) повністю викласти цим унікальним оздоблювальним матеріалом, то будь-яка, навіть сама похмура, кімната перетвориться і стане набагато затишніше і яскравіше. Таке рішення нерідко використовується в маленьких кухоньках, які так повсюдні в хрущовках. Дзеркальна плитка, використовувана в такому приміщенні, буде виглядати як не можна доречніше і ефектніше. Крім того, на кухні вона буде ще і цілком функціональна і практична.
Ну і, звичайно ж, основне приміщення, в якому дзеркальна плитка буде як не можна більш до місця – це ванна. Тут простір для фантазії воістину безмежний. Нею можна замінити традиційне у ванній дзеркало, її можна вміло і творчо комбінувати з керамічної сестрою, а можна піти в своїх фантазіях далі – і викласти стелю і, ніжачись в теплій ванні, розглядати самого себе.
Дзеркальна плитка – це стилістично взагалі ніяк мовчазний матеріал, тому вона може використовуватися в будь-якому інтер’єрі і в будь-якому приміщенні. Поєднується вона з усіма оздоблювальними матеріалами: з тканиною і різного роду драпіровками, з шпалерами і фарбою, паркетом і ламінатом, тут особливих переваг немає. Єдине, що варто враховувати: легке і природне скло набагато природніше поєднується з природними важкими матеріалами типу каменю або дерева, але знову-таки це скоріше побажання, ніж обов’язкова вимога.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.