Мова

Крихкість і міцність: працюємо із дзеркальною плиткою в інтер’єрі

Для прикраси і креативного оформлення приміщення сучасні виробники пропонують величезний асортимент матеріалів та ідей. Одним з них є обробка дзеркальною плиткою – це і незвично, і сучасно, і стильно. Вибравши саме таке рішення, господарі приміщення ніколи про це не пошкодують.

Крім краси і унікальності, дзеркальна плитка ще й надзвичайно практична. Вона легка в установці і відході, і при належному зверненні прослужить не один рік. Крім того, її досить легко демонтувати. Єдиний мінус в установці дзеркальної плитки – це її крихкість, яка значно вище, ніж у керамічної. Виходячи з цього, працювати з дзеркальним матеріалом доведеться обережніше і дбайливіше. Те ж саме стосується і подальшої експлуатації.

В основі виготовлення цього оздоблювального матеріалу лежить натуральне дзеркальне скло, і тому, по суті, плитка мало чим відрізняється від звичайного дзеркала. Вона так само тендітна і має ту ж відбивну здатність, тому встановлювати її потрібно, виходячи з знання про ці особливості. Дзеркальна плитка – це унікальний матеріал, що поєднує в собі властивості як дзеркала, так і кераміки: по крихкості і відбивних властивостях – це дзеркало, а по стійкості і міцності прилипання – звичайна керамічна плитка.

Як і її керамічна сестра, дзеркальна плитка має безліч варіацій і за кольором, і за формою. Покупець може задовольнити свій найвибагливіший смак: виробниками в величезному асортименті надані червоні, жовті, блакитні, сірі, золоті, сріблясті, гранітні зразки, а так само можна замовити і індивідуально. Форма теж надана абсолютно будь-яка: квадратна, дугоподібна і овальна, трикутна, прямокутна, ромбовидна і так далі, тільки вибирай.

Зеркальная плитка

Термін служби дзеркальної плитки відомі виробники визначають як двадцятирічний і навіть більше, але взагалі, тут все залежить від того, яка амальгама була нанесена на поверхню.

Цілі, переслідувані дизайнерами при включенні в оформлення інтер’єру дзеркальної плитки, можуть бути абсолютно різними. Найчастіше її використовують для того, щоб візуально розширити приміщення і зробити його світліше і просторіше. Завдяки своєму відбиває ефекту цей унікальний і стильний матеріал як ніби додає в приміщення більше повітря і теплого світла. Одне з найцікавіших рішень в оформленні інтер’єру дзеркальними плитками – це викласти з них псевдоколоніі на стінах. Вертикальні, вони візуально піднімуть стелю вище і додадуть в інтер’єр європейського витонченості.

Мабуть, одне з стали вже класичними дизайнерських рішень по підняттю стелі – це зробити плавне перетікання стіни на стелю. Для цього, як правило, верх стіни і прилегла до нього частина стелі оформляються однаково, і для досягнення такого ефекту як не можна краще підійде такий декоративний матеріал, як дзеркальна плитка.

Якщо ж в кімнаті присутні будь-які непотрібні і абсолютно не вписуються в простір ніші, для них теж можна знайти цікаве рішення, красиво оформивши дзеркальною плиткою. Це змусить потворні западини стати унікальною, стильною і повноправною деталлю інтер’єру. Тут буде дотримана одна з правил творчого підходу до оформлення інтер’єру: недоліки приміщення будуть перетворені в його гідності.

Зеркальная плитка

Крім того, якщо стіну, що знаходиться навпроти джерела світла (вікон, наприклад) повністю викласти цим унікальним оздоблювальним матеріалом, то будь-яка, навіть сама похмура, кімната перетвориться і стане набагато затишніше і яскравіше. Таке рішення нерідко використовується в маленьких кухоньках, які так повсюдні в хрущовках. Дзеркальна плитка, використовувана в такому приміщенні, буде виглядати як не можна доречніше і ефектніше. Крім того, на кухні вона буде ще і цілком функціональна і практична.

Ну і, звичайно ж, основне приміщення, в якому дзеркальна плитка буде як не можна більш до місця – це ванна. Тут простір для фантазії воістину безмежний. Нею можна замінити традиційне у ванній дзеркало, її можна вміло і творчо комбінувати з керамічної сестрою, а можна піти в своїх фантазіях далі – і викласти стелю і, ніжачись в теплій ванні, розглядати самого себе.

Дзеркальна плитка – це стилістично взагалі ніяк мовчазний матеріал, тому вона може використовуватися в будь-якому інтер’єрі і в будь-якому приміщенні. Поєднується вона з усіма оздоблювальними матеріалами: з тканиною і різного роду драпіровками, з шпалерами і фарбою, паркетом і ламінатом, тут особливих переваг немає. Єдине, що варто враховувати: легке і природне скло набагато природніше поєднується з природними важкими матеріалами типу каменю або дерева, але знову-таки це скоріше побажання, ніж обов’язкова вимога.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.1 / 5. Підрахунок голосів 7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь