Мова

Використання дзеркальної плитки в оформленні шафи-купе

Шафа-купе c дзеркальними елементами – є одним з практичних, популярних і універсальних предметів меблів. Він ідеально впишеться в інтер’єр передпокою, вітальні, спальні або кухні і, при правильній розташуванні, зробить кімнату світліше і просторіше.

Декор з дзеркальної плитки: варіанти оформлення

Використовувати для облицювання великі дзеркальні листи незручно і невигідно. Вони дуже масивні, їх незручно монтувати і зміцнювати. Якщо поверхня шафи нерівна або лист прикріплений неправильно – дзеркальна поверхня може лопнути.

Тому найвірніший варіант оформлення шафи-купе – дзеркальна плитка невеликого розміру.

Вариант оформления шкафа-купе – зеркальная плитка небольшого размера.

Вибір дзеркальної плитки для облицювання шафи-купе

Для того, щоб виготовлений шафа-купе з декором з дзеркальної плитки вигідно виглядав в інтер’єрі кімнати, потрібно враховувати деякі фактори:

  • Спосіб виготовлення дзеркальної плитки

Дзеркальна плитка може бути виготовлена ​​з ударостійкого дзеркального скла, яке нарізають на елементи потрібного розміру і форми. Іншим способом виготовлення є нанесення дзеркального покриття на звичайну керамічну плитку або полімерну плитку. Буває ще плитка, покрита металізованої фарбою або плитка з наклеєною дзеркальною плівкою. Як дзеркала для шаф купе найкраще підійде плитка з дзеркального скла.

  • Розмір плитки

Зараз в магазинах можна купити або зробити на замовлення практично будь-які розміри плитки. Розміри плиток, які користуються найбільшим попитом: 15×15 см, 20×20 см, 25×25 см і 30×30 см. З плиток меншого розміру роблять поодинокі дзеркальні вставки або роблять узор, з плиток більшого розміру можна викласти певний елемент дзеркала або заповнити порожнечу в двері шафи.

  • Форма плитки.

Розмаїття форм дозволяють експериментувати з нестандартними візерунками і картинами з дзеркальних сегментів. Можна купити плитку трикутної, прямокутної форми, в формі шестикутника, ромба, кола, півкола, чверті кола і т.д. Дзеркальні стільники – один з найбільш популярних варіантів оформлення шафи-купе.

  • Колір дзеркального декору.

Колір плитки повинен підходити до загального стилю кімнати. Найпоширенішими квітами дзеркальної плитки є срібний, золотий, сірий, зелений, синій і помаранчевий колір. Можна також вибрати матову плитку для шафи-купе.

Выбор зеркальной плитки для облицовки шкафа-купе

Монтаж дзеркального панно

Дзеркальна плитка має гладку поверхню, це може стати проблемою при її монтажі у непідготовленої людини.

Етапи монтажу дзеркальної плитки:

  1. Перевірка підстави. Воно повинно бути максимально рівним і гладким. Будь-яка нерівність або шорсткість може призвести до викривлення дзеркального зображення.
  2. Продумування порядку укладання плитки. Якщо плитки вимагають підрізування, потрібно зробити це склорізом, попередньо все проміряти.
  3. Укладання плитки на клей. Перший ряд повинен бути горизонтальним.
  4. Обробка силіконової затіркою для запобігання попадання вологи між плитками.
  5. Висихання клею. Це може зайняти від 1 до 3 діб.
  6. Полірування м’якою тканиною.
Уход за изделиями с зеркальным декором

Правила догляду за виробами з дзеркальним декором

Догляд за дзеркальною плиткою мало відрізняється від догляду за дзеркалом. Для очищення від пилу підійде м’яка тканина, а при появі плям або розлученнях досить скористатися засобом для миття скла. Не можна допускати контакту поверхні з абразивними матеріалами, які можуть залишити подряпини на дзеркальній поверхні. Можна придбати засіб з антистатичним ефектом щоб до дзеркальної поверхні не притягалася пил. З огляду на ці поради, дзеркальне панно довгі роки буде вашим супутником і буде радувати вас бездоганним відображенням в кожній дзеркальної плиточки.

Також вам може бути цікава стаття про те як зробити: Дзеркальний фартух кухні.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь