Мова

Як використовувати декоративну дзеркальну плитку в дизайні інтер’єру?

Не знаєте, як внести свіжість і елегантність в ваш інтер’єр? Декоративна дзеркальна плитка вам допоможе. Ось кілька ідей, які зроблять приміщення стильним.

Дзеркало – варіант простій і доступній обробки, здатної змінити кімнату до невпізнанності, зробити її більш світлою, об’ємною і глибокою. Такі елементи добре поєднуються з різними напрямками в дизайні, а також іншим оздоблювальним матеріалом: шкірою, деревом, керамічною плиткою, природним каменем, оббивкою з тканини.

Ринок пропонує сьогодні безліч варіантів практично для будь-яких приміщень.

Зеркальное панно

Детальніше про дзеркальну плитку

Дзеркальна плитка – це невелике дзеркало певної геометричної форми. Його краю обробляються і називаються фацетом. Завдяки йому оздоблення виглядає привабливіше і акуратніше. Крім того, підвищується її безпеку під час експлуатації.

Крім традиційного сріблястого відтінку матеріал може мати золотисті і бронзові тони. Варто відзначити різноманіття її форм і розмірів. Це не тільки стандартні прямокутники, а й півмісяці, трикутники, ромби, мозаїчні квадрати, шестикутники та інше. Для оздоблювальних робіт зазвичай проводиться плитка зі скла або на пластиковій основі, наприклад полістиролу.

Зеркальное панно

Типи декоративної дзеркальної плитки

Монтаж дзеркальної плитки залежить від матеріалу, з якого вона зроблена. Часто застосовується спеціальний розчин, що клеїть. Також можна знайти самоклеючі варіанти.

Зеркальное панно

Кілька рекомендацій по користуванню

Щоб кінцевий результат вас радував, виглядав стильним і гармонійним, необхідно дотримуватися кількох правил. В іншому випадку ризикуєте зіткнутися з повним несмаком.

Композицію укладають на стелях або вертикальних поверхнях. Відбиває плитка може займати обмежені ділянки або всю площу. Такі рішення розширюють простір і роблять кімнату візуально більше. Це актуально для невеликих або вузьких приміщень. Також можна скорегувати їх пропорції. З цією метою найчастіше використовується ромбовидні невеликі варіанти.

Зеркальное панно

Щоб зробити кімнату візуально вище, розмістіть дзеркала на стелі. Вмонтовуйте їх в центральній частині і додайте контурне освітлення. Ще один варіант – викласти композицію по периметру стелі. Небажано даний прийом використовувати в приміщеннях великої площі, оскільки вони будуть виглядати похмурими і порожніми.

У кімнатах з недостатнім природним світлом світильники, розміщені перед дзеркальною поверхнею, подвоюють свій світ.

Ніколи не встановлюйте дзеркала навпроти один одного, опинитеся в світі «нескінченних коридорів».

При проектуванні враховуйте, що кількість відбиваються предметів має бути зведено до мінімуму. В іншому випадку кімната зануриться в візуальний хаос і безлад.

Зеркальное панно

Вище вже згадувалося, що дизайнери рекомендують використовувати такий тип обробки на маленьких площах, де невелика кількість природного світла надходить від вікон або є низькі стелі. Вона добре виглядає в комерційних і житлових приміщеннях. Оригінальний декор можна зустріти в закладах громадського харчування, магазинах, спортивних установах, торгових центрах. У квартирах і приватних будинках їх встановлюють у ванних, кухнях, вітальнях і спальнях.

Даний матеріал дуже цінують за практичність і тривалий термін експлуатації. Навіть якщо ви розіб’єте якийсь елемент, то легко його зможете замінити без демонтажу всі композиції.

Дзеркальна плитка – відмінний варіант для їдальні або вітальні. Облицювання вертикальних поверхонь підкреслить витончений смак, додасть глибини. Це хороший спосіб подвоїти красу квіткових вазонів, предметів інтер’єру, кімнатних рослин, настінних бра. Такий елемент декору можна розмістити і всередині полиць для книг.

При плануванні інтер’єру спальні слід пам’ятати, що в дзеркалі не повинно відбиватися спальне місце. Ідеально його помістити в головах. Таке облицювання підійде для дверних і віконних прорізів, в нішах, будуарі. Тут буде добре виглядати будь-яка плитка: гладка, тонована, з малюнком.

Зеркальное панно

На кухні обробка з відбиваючим ефектом буде виглядати по-особливому. З неї можна зробити фартух або інші елементи інтер’єру. Вона гармонує з іншими оздоблювальними матеріалами темних насичених відтінків.

У їдальні відмінно виглядає композиція, що імітує вікно. Для цього необхідно створити кілька вертикальних смуг з прямокутної дзеркальної плитки.

Непогано виглядає вона і у ванній, якій надає строгий елегантний вигляд. Зазвичай така кімната характеризується маленька площею і недоліком освітлення, тому дзеркала тут будуть до речі. Поверхня, що відбиває добре поєднується з керамікою. З неї можна викласти одну зі стін або зробити акцент області душової кабінки, раковини.

Зеркальное панно

Цікавими є й розміщення рандомно окремі плитки. Оригінально виглядають вертикальні смуги від підлоги і до стелі.

Доречні декоративні елементи з дзеркал і в погано освітлених коридорах. Якщо правильно підібрати освітленні вони зроблять їх затишними і зручними. Відбиває обробка добре поєднується з керамікою, порцеляною, деревом. Якщо ви прихильник філософії фен-шуй, не ставте її навпроти входу, оскільки дзеркала спотворюють потік енергії.

Вузький коридорчик розширять дзеркала, розміщені на стінах ліворуч і праворуч. Крім того, вони можуть бути використані за прямим призначенням. Вкрай рідко використовуються дзеркала для обробки підлог. Таке рішення вимагає ретельної перевірки і ретельного підходу до дизайну.

Зеркальное панно

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь