Мова

Як клеїти дзеркальну плитку?

Дзеркальне панно – оригінальний спосіб прикрасити квартиру, клуб або кафе. Це практично, незвично, та й простір для фантазії великий. У монтажі такий варіант декору мало чим відрізняється від поклейки звичайного кахлю. Його можливо зробити самостійно без допомоги фахівців. А плитку під свою задумку можна підібрати в інтернет-магазині Скелко.

Етапи поклейки дзеркальної плитки

Для початку вирівняйте поверхню. Нерівності можуть зіпсувати всю картину, а в подальшому призвести до пошкодження полотна.

Щоб оформлення дзеркальною плиткою виглядало гармонійно, важливо для початку нанести розмітку, повторюючи контури вашого ескізу. Це дозволить уникнути нестиковок, а сама робота буде в рази акуратніше.

Укладати дзеркальне панно бажано горизонтальними рядами знизу вгору. Залишайте невеликі проміжки між плитками, щоб вона не ушкодилася при перепадах температур. Для укладання використовують спеціальні склади, що клеять, так як клей на цементній основі може пошкодити покриття, що відбиває. Для великих поверхонь краще використовувати клейову суміш або герметик. Наносити його потрібно безпосередньо на плитку. Потім притискуєте її до стіни і тримайте кілька секунд. Щоб порізати дзеркальну плитку, користуйтеся алмазним склорізом. Але в українського виробника Skelko ви можете замовити дзеркальне панно вже необхідної форми і розмірів.

Дайте клею застигнути кілька днів. Щоб захистити шви від вологи, можна їх прикрити на цей період. Дотримуючись цих рекомендацій, ви якісно поклеїте панно з дзеркальної плитки.

Чи є особливості укладання дзеркального панно з фацетом

Кімнаті можна надати особливої ​​чарівності, використовуючи матеріал різних відтінків або з нанесенням малюнка. Але якщо ви хочете діамантового блиску, гри світла, варто купити дзеркальне панно з фацетом. Огранювання країв по-особливому відображає поверхню і сонячні промені. Великий вибір даної обробки є в українського виробника Skelko.

Поклейка такого матеріалу так само проста, як і звичайної плитки. Дотримуйтесь прості правила монтажу, і це прикраса прослужить вам багато років. Перед укладанням обов’язково вирівняйте поверхню, добре її просушіть. Для кімнати з підвищеною вологістю не зайвим буде обробити стіни протигрибковим засобом. Приклеюйте її за наміченим заздалегідь малюнку, залишаючи зазор приблизно 2 мм. При замовленні покриття краще взяти на кілька плиток більше, якщо раптом в процесі роботи якась із них пошкодиться.

Де купити дзеркальну плитку?

Такий оздоблювальний матеріал вимагає особливо ретельного відбору. Ви можете довіритися виробнику з України Скелко. Тут можна підібрати дзеркальну плитку різних розмірів і форми. При бажанні замовте індивідуальний розмір панно. Дизайнери і менеджери підприємства допоможуть вам у виборі, проконсультують щодо доставки. Весь товар ретельно упаковують щоб уникнути пошкоджень.

Тут можна купити дзеркальну плитку з фацетом, малюнком або без нього. Ціни доступні, так що прикраса кімнати дзеркалами НЕ буде розкішшю. Витончений дизайн буде радувати вашу сім’ю і гостей.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4 / 5. Підрахунок голосів 12

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь