Мова

Як самостійно зробити дизайнерську вітальню: 3 цікавих ідеї

Порожні стіни у вітальні і ніяких ідей. Звучить знайомо? Ми можемо допомогти! Ми підібрали цікаві ідеї, які допоможуть оформити стіни у вітальні.

Сучасна обробка стін у вітальні – дзеркальне панно

Голі стіни у вітальні рідко працюють на користь інтер’єру. Чим більше площа стіни, тим більше можливостей, але також і більше проблем. Розвішування картинок або фотографій – найпростіше, але не єдине рішення. Облаштування вітальні можна завершити набагато цікавіше. Український виробник дзеркальної плитки Скелко пропонує безліч готових рішень, наприклад, дзеркальне панно на стіну. Панно з дзеркальної плитки доступні в багатьох варіантах, кольорах легко поєднуються зі стилем вашої вітальні.

Як самостійно зробити дизайнерську вітальню: 3 цікавих ідеї

Оформлення дзеркальною плиткою – чому воно того варте?

Дзеркала найчастіше прикрашають ванну і хол, але варто внести різноманітність в декор іншої квартири. Декоративний елемент змусить вітальню кімнату здаватися більше. Навіть невелике дзеркало у вітальні дасть ефект оптичної ілюзії. Якщо ви не можете повісити велику модель на всю стіну, виберіть дзеркало над комодом.

Розмістіть дзеркальне панно в вітальні перед вікном. Відбиваючись від скла, сонячні промені додатково висвітлять інтер’єр.

Панно з дзеркальної плитки, що відбиває інтер’єр, дозволить привернути увагу до вибраного простору. Якщо ви хочете похвалитися своїм каміном, розмістіть дзеркальне полотно прямо над ним.

Також дзеркальна поверхня завжди дуже ефектно відображає красиві освітлювальні предмети.

Як самостійно зробити дизайнерську вітальню: 3 цікавих ідеї

3 чудові ідеї де розмістити дзеркальне панно в вітальні

ІДЕЯ 1

Замислюючись про те, щоб розмістити дзеркальне панно в інтер’єрі вітальні над комодом. Ідея дзеркала в вітальні над комодом підійде, якщо меблі для зберігання виключно красива або має для вас сентиментальну цінність.

ІДЕЯ 2

Обідня зона – ідеальне місце, щоб розмістити дзеркало. Якщо обідня зона являє собою оптичну перегородку між вітальні і кухонним куточком, підкресліть це. Це відмінне рішення особливо для студії, де не вистачає місця для обіднього куточка. Дзеркало візуально збільшить простір, а також відобразить ефектні світильники, що висять над островом. Дзеркало у вітальні над столом дозволить відокремити їдальню, яка оптично стане окремим простором. Вибирайте дзеркало, яке по ширині відповідає столу.

ІДЕЯ 3

За допомогою дзеркал також можна виділити зону відпочинку. Все, що вам потрібно зробити, це розмістити панно над диваном. Ідеально підійде модель прямокутної форми, довжина якої буде аналогічна сидіння.

Як самостійно зробити дизайнерську вітальню: 3 цікавих ідеї

Вибрати дзеркальне панно в Україні

Дзеркальне панно з фацетом купити в Україні ви можете прямо від виробника Скелко по самій вигідною ціною. У нашому інтернет-магазині ви знайдете незвичайні декоративні дзеркальні панно, доступні в найпопулярніших розмірах і дизайнах. Їх можна використовувати не тільки як оригінальні прикраси для стін, але і як міцний і довговічний обробний матеріал. Пропонуємо декоративні панно різних форм і розмірів.

Перед покупкою дзеркального панно вам потрібно визначиться з розміром і конфігурацією вироби. Ще одне рішення, яке слід прийняти при покупці дзеркальної плитки, стосується обробки країв. Плитку можна відшліфувати або зняти фаску в залежності від бажаного ефекту. Чим відрізняються ці методи обробки?

Полірована дзеркальна плитка має прямі краю. Завдяки цьому плитка лягає рівно по всій поверхні і ніяк не спотворює зображення. Таким чином, шліфована плитка – найкраща альтернатива звичайному дзеркала. Скошена дзеркальна плитка є більш декоративною. Її краї мають скошену форму, що надає плитці опуклу тривимірну структуру. Заломлення на поверхні плитки змушують світ відображатися під різними кутами, створюючи динамічні, розсіяні зображення. Через те, що відображення спотворюється, плитки з фаскою не можуть замінити дзеркало і повинні розглядатися в першу чергу як прикраса.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.6 / 5. Підрахунок голосів 7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь