Мова

Як зробити отвір в дзеркальній плитці?

Іноді потрібно закріпити дзеркало, не використовуючи клейові склади. Для цього в ньому потрібно проробити отвори. Матеріал це досить делікатний і крихкий, тому потрібно знати, чим свердлити, як зробити отвір в дзеркальній плитці, щоб вона не лопнула.

Отвір в дзеркалі – надійні способи

Як з будь-яким матеріалом з дзеркалом потрібно працювати правильно. Часто в ньому потрібно зробити отвір, це може бути дірочка для шнура або дюбеля. Іноді отвори роблять для виведення комунікацій, наприклад, софітів або розетки. Краще звичайно замовити порізку скла або дзеркала у нас.

Отверстия в зеркале

Переваги замовити порізку отворів в «Скелко»:

 1. Отвори робляться в процесі виробництва дзеркал. При замовленні дзеркальної плитки у нас ми робимо в ній отвори в тих місцях, де це потрібно по вашій попередній заявці.
 2. Прорізи завжди виглядають акуратно, зроблені точно і згідно з усіма технологіями, без сколів і пошкоджень.
 3. Ми супроводимо вас консультацією з усіх питань щодо дзеркальних матеріалів їх порізки і т.д.

Раптом ви прорахувалися або забули попередити про порізки отворів, можна зробити їх самому, безумовно, це займе набагато більше часу і нервів і є ризик зіпсувати виріб, тому ідеальний варіант – замовити порізку отворів у нас. Якщо взялися за роботу самі, знадобляться спеціальне свердло і дриль. Для цієї мети беруть перові свердла. Вони виготовлені зі спеціального сплаву, можуть бути різного розміру. Працювати з ними потрібно неспішно і акуратно.

Отверстия в зеркале

Процес роботи:

 1. Насамперед знайдіть рівну основу, щоб покласти на нього дзеркало, воно повинно щільно прилягати, не тинятися.
 2. Опрацьований предмет знежирити, для цього підійде ацетон або спирт.
 3. Виміряйти і намітьте центр майбутнього отвору.
 4. При свердлінні важливо пам’ятати про охолодження. Можна виліпити навколо місця майбутнього отвору парканчик з пластиліну і залити туди воду, також відмінним холодоагентом працює скипидар.
 5. Зафіксуйте перове свердло в призначеній точці і починайте бурити. Працюйте дрилем на знижених оборотах, утримуйте свердло рівно, не варто робити сильний натиск.
 6. Свердління дзеркала не робиться в один захід. Тут потрібно робити зупинку кожних 5-7 секунд, щоб уникнути перегріву дзеркала, інакше є ризик, що воно лопне. Свердло не пробиває, а поступово зскрібає шари матеріалу, тим самим утворюючи отвір.
 7. Свердлимо отвори в плитці не до кінця, зробивши поглиблення приблизно до половини, переверніть її і продовжуйте свердлити на зустріч, з тильного боку.
 8. Не забувайте при роботі використовувати рукавички і окуляри. Завжди є ризик отримати осколок.
Как делать отверстия в плитке

Пір’яним свердлом ви зможете зробити дірочку не великого розміру, якщо ж вам потрібно зробити отвір більшого діаметру, тоді потрібно використовувати кругле трубчасте свердло (коронку) з алмазним покриттям. Таке свердло коштує дешево і продається в будівельному магазині, вибравши необхідні діаметр.

Етапи роботи з коронкою:

 1. Візьміть шматок фанери і просвердлите на ньому отвір таке ж, як ви хочете бачити на дзеркалі.
 2. Накладіть на дзеркальну плитку шаблон з фанери і закріпіть.
 3. Почніть свердлити, проводите маніпуляції з зупинками, давайте склу остигати, використовуйте воду або скипидар.
 4. Не просвердлюйте до кінця, тільки на половину, потім переверніть виріб і повторіть процес з тильного боку.
Делаем отверстия в зеркальной плитке

Як «дідівським способом» зробити отвір в дзеркалі?

Терміново треба зробити дірочку в дзеркалі, але немає свердла, дрилі або коронки, тоді можна скористатися підручними предметами.

Делаем отверстия в зеркальной плитке

Дзеркало розмістіть на рівному місці, знежирте, насипте купку вологого піску на місце майбутнього отвору. Тонким предметом виконайте в піску воронку, її діаметр повинен відповідати розміру потрібного отвори. Пальником розплавте будь легко плавний метал (олово, свинець) і залийте його в виконану воронку. Після охолодження металу, змахнути пісок, і Вуаля, все готово, коли приберете застиглий метал, побачите рівне готове отвір.

На відео наочно показано, як можна в домашніх умовах зробити отвір.

https://www.youtube.com/watch?v=SXXwg15tgdc

Є й інші способи – за допомогою склоріза або дроту, але завжди дуже високий ризик, що дзеркало лопне. Тому ми все ж рекомендуємо звертатися до нас. Ми акуратно зробимо отвір в дзеркальному панно, якщо потрібно на ньому розмістити елементи декору або вивіски комунікації. Проріджені отвори потрібного діаметру під освітлювальні прилади якщо ви задумали зробити красиві дзеркальні стелі. Компанія «Скелко» завжди ваш надійний помічник і провідник в світі дзеркал.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь