Мова

Як вибрати дзеркальне панно на стіну?

Дзеркальна плитка з фацетом – це унікальний хід дизайнерів, який активно застосовується, як у великих, так і в маленьких приміщеннях. Обмежень щодо вибору виробів не існує, важливо тільки визначиться з формою, розмірами і стилем оформлення.

Оформлення дзеркальною плиткою і її роль в інтер’єрі

На сьогоднішній день модною тенденцією в світі оформлення ситуацій будинків і квартир є забезпечення максимального простору і світла. Дзеркальне панно з фацетом здатне змінити межі сприйняття кімнати, за рахунок чого вона стає світлішою.

Скелко – український виробник, який виготовляє безліч різноманітних варіантів панно з дзеркальної плитки в найсміливіших і неповторних стилях. Завдяки простоті і лаконічності вироби, а також самодостатності, його можна закріплювати абсолютно в будь-якому приміщенні, навіть слабо обжитому. Завдяки присутності на стіні цього елементу декору у кімнати відразу буде відчуватися вагомість і наповненість.

Принципи вибору дзеркала для різних кімнат

Підбираючи дзеркальну плитку, купити яку ви вирішили у виробника Скелко, в першу чергу слід визначитися з приміщенням, де вона буде встановлена. Якщо квартира однокімнатна найбільш оптимальним варіантом розміщення буде вітальня. У будинках або квартирах з великою кількістю кімнат можна розглядати різні варіанти.

До вирішення даного питання можна підходити з двох сторін:

  • з декоративної точки зору такий дизайнерський елемент виконує функцію прикраси, тому він повинен виглядати розкішно і привертати загальну увагу;
  • з практичного боку панно може використовуватися з метою створення візуального розширення кімнати або приховування негативних аспектів планування.

Як бачимо, дзеркально панно на стіну може стати оригінальним елементом практично в будь-якому приміщенні. В процесі вибору необхідно керуватися такими принципами:

  • для великої передпокої дзеркало з плитки буде грати роль оригінальної деталі, що знаходиться в центрі уваги оточуючих;
  • в умовах вітальні за допомогою такого елемента можна елегантно підкреслити особливості диванної зони, причому монтаж можна виконувати і на темній, і на світлій стіні;
  • для кімнати дитини-підлітка – дзеркальне панно з фацетом купити можна в якості стильного аксесуара;
  • щодо спальні відображає поверхню буде добре виглядати на стіні біля ліжка.

Щоб панно відтворювало приголомшливий ефект, важливо помістити його на відносно вільної стіні з площею від двох до чотирьох квадратних метрів. Більше – можна, менше – не бажано. Перевантажена обстановка навколо такого декору неприпустима. Як клеїти плитку читайте в цій статті.

Де можна замовити дзеркальне панно? В Україні дзеркальна продукція представлена ​​в ринковому сегменті вітчизняним виробником Skelko, який має значний досвід роботи в галузі. Весь асортимент відрізняється високою якістю, завдяки чому здатний максимально довго зберігати свій вишуканий блиск.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь