Дзеркальна плитка з фацетом – це унікальний хід дизайнерів, який активно застосовується, як у великих, так і в маленьких приміщеннях. Обмежень щодо вибору виробів не існує, важливо тільки визначиться з формою, розмірами і стилем оформлення.

Оформлення дзеркальною плиткою і її роль в інтер’єрі

На сьогоднішній день модною тенденцією в світі оформлення ситуацій будинків і квартир є забезпечення максимального простору і світла. Дзеркальне панно з фацетом здатне змінити межі сприйняття кімнати, за рахунок чого вона стає світлішою.

Скелко – український виробник, який виготовляє безліч різноманітних варіантів панно з дзеркальної плитки в найсміливіших і неповторних стилях. Завдяки простоті і лаконічності вироби, а також самодостатності, його можна закріплювати абсолютно в будь-якому приміщенні, навіть слабо обжитому. Завдяки присутності на стіні цього елементу декору у кімнати відразу буде відчуватися вагомість і наповненість.

Принципи вибору дзеркала для різних кімнат

Підбираючи дзеркальну плитку, купити яку ви вирішили у виробника Скелко, в першу чергу слід визначитися з приміщенням, де вона буде встановлена. Якщо квартира однокімнатна найбільш оптимальним варіантом розміщення буде вітальня. У будинках або квартирах з великою кількістю кімнат можна розглядати різні варіанти.

До вирішення даного питання можна підходити з двох сторін:

  • з декоративної точки зору такий дизайнерський елемент виконує функцію прикраси, тому він повинен виглядати розкішно і привертати загальну увагу;
  • з практичного боку панно може використовуватися з метою створення візуального розширення кімнати або приховування негативних аспектів планування.

Як бачимо, дзеркально панно на стіну може стати оригінальним елементом практично в будь-якому приміщенні. В процесі вибору необхідно керуватися такими принципами:

  • для великої передпокої дзеркало з плитки буде грати роль оригінальної деталі, що знаходиться в центрі уваги оточуючих;
  • в умовах вітальні за допомогою такого елемента можна елегантно підкреслити особливості диванної зони, причому монтаж можна виконувати і на темній, і на світлій стіні;
  • для кімнати дитини-підлітка – дзеркальне панно з фацетом купити можна в якості стильного аксесуара;
  • щодо спальні відображає поверхню буде добре виглядати на стіні біля ліжка.

Щоб панно відтворювало приголомшливий ефект, важливо помістити його на відносно вільної стіні з площею від двох до чотирьох квадратних метрів. Більше – можна, менше – не бажано. Перевантажена обстановка навколо такого декору неприпустима. Як клеїти плитку читайте в цій статті.

Де можна замовити дзеркальне панно? В Україні дзеркальна продукція представлена ​​в ринковому сегменті вітчизняним виробником Skelko, який має значний досвід роботи в галузі. Весь асортимент відрізняється високою якістю, завдяки чому здатний максимально довго зберігати свій вишуканий блиск.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг / 5. Підрахунок голосів

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.