
Задуматися про майбутній інтер’єр починаєш тільки тоді, коли приходить час ремонту. Сьогодні дзеркальна плитка стала найсучаснішим і незвичайним рішенням при оформленні приміщень. Даний тип матеріалу легко монтується і володіє яскравим блиском. Серед дизайнерів і майстрів будівельної сфери в даний час особливо затребувана дзеркальна плитка з фацетом. Вона має незвичайний і витончений вид за рахунок спеціальної технології для обробки країв. Скошені грані при сонячних променях красиво переливаються різними кольорами. Виріб також має непогані експлуатаційними властивостями. Воно візуально може збільшити обсяг кімнати, приховати дрібні недоліки в поверхні стін і стелі, ставши їх креативної декорацією.
Якою має бути якісна дзеркальна плитка?
Український виробник Скелко на перше місце ставить якість своїх виробів. Як відомо, надійний і практичний обробний матеріал повинен:
- мати гладку поверхню;
- бути вологостійким;
- не бояться механічних пошкоджень;
- легко монтуватися;
- бути простим в обслуговуванні.
Перш ніж вибрати дзеркальну плитку зверніть увагу на її параметри.
Однією з важливих характеристик є матеріал, з якого виготовлено виріб. Україна має в своєму розпорядженні трьома видами дзеркальних пластин, основою яких стало:
- дзеркальне скло;
- полірований метал;
- полістирол – твердий пластик високої якості.
Два останніх варіанти облицювання краще застосовувати в якості основи під дзеркальне покриття, оскільки вони мають погану відбивну поверхню. Це позбавляє можливості власників використовувати її в якості дзеркала. Вкрита металізованої фарбою плитка дзеркальна, ціна якої не на багато нижче виробів зі скла, в деяких випадках спотворює відображення. Зазвичай таку плитку наділяють самоклеящейся поверхнею.
Пластини зі скла мають різний спосіб обробки країв. Вони можуть бути матовими, полірованими, з фацетом у вигляді зрізаних граней. Дзеркальне панно з фацетом за своєю вартістю обійдеться дорожче інших обрамлень, але і виглядає воно в загальному інтер’єрі більш виграшно. В гармонії з правильно організованою підсвічуванням, композиція заграє химерними відблисками, створюючи чудовий об’ємний ефект.
Форма скляних елементів може бути квадратних, прямокутних, трикутних або музичних конфігурацій. Також зустрічаються деталі у вигляді вузьких смуг для декоративного оформлення. Інші види вже вважаються нестандартними.
Важливо правильно підібрати і розмір елементів покриття. Тут слід керуватися структурою приміщення. У нестандартних складних випадках добре виглядає маленька плитка або мозаїка, так як великі пластини знадобиться обрізати, що призведе до нераціональної витрати матеріалу.
Пам’ятайте, що велика кількість швів в приміщеннях з високою вологістю не кращим чином позначиться на міцності обробки. При низькоякісних затірку, вода проникає між стиками форм, з часом утворюючи цвіль. Цей факт робить велику плитку більш функціональною.
Якими критеріями керуватися при виборі?
На око дуже складно зрозуміти, з якого ж матеріалу виконано виріб. Щоб купити дзеркальну плитку зі скла покладайтеся на вагу. Пластикові та металеві пластини будуть набагато легше своїх скляних аналогів.
На сайті Skelko представлена у великому асортименті дзеркальна плитка, фото якої допоможе Вам визначитися з вибором.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.