Мова

Клеїмо дзеркальну плитку на стелю

Якщо ваш інтер’єрний проект має на увазі укладання дзеркальної плитки на стелю, то перед початком робіт, вам обов’язково варто зважити всі «за» і «проти» і вирішити подужаєте ви цей процес самостійно або все ж варто звернутися до професіоналів.

Для тех, кто настроен сделать это своими руками – ниже будут описаны все тонкости, процессы и пошаговое руководство по поклейке панно из зеркал на потолок.

Дзеркальна плитка на стелі

Монтаж декоративної дзеркальної плитки досить серйозний процес. І складність не тільки в самій поклейки, цей матеріал дуже важкий, тому важливо дотримуватися всіх вимог технологічного процесу, щоб вона трималася надійно протягом багатьох років. Крім того, панно – це звичайні плитки дзеркала, які дуже крихкі і можуть розбитися при необережному поводженні в процесі роботи.

Клеїмо дзеркальну плитку на стелю

Рекомендації з підготовки до монтажу дзеркального панно на стелю:

 1. Перед тим, як почати клеїти панно, підготуйте підставу. Стеля повинен бути вирівнюються за всіма правилами, наприклад, за системою маяків. Основа повинна служити надійним «фундаментом» здатним утримувати вагу плитки і не піддаватися деформацій. Перепад площині на 1 м2 поверхні стелі не повинен перевищувати – 1,5-2 мм. Інакше після кріплення плитка прийме форму основи та почне спотворювати. Крім того, шви плиток можуть не збігатися і дзеркала будуть виступати один над одним. Результатом таких похибок стане – криве відображення простору.
 2. Після того, як стеля отштукатурен потрібно прогрунтувати і дати поверхні добре висохнути 1-3 дні. Грунтовка в’яже все шари штукатурки, роблячи їх одним цілим і забезпечує відмінну основу під нанесення клею для дзеркальної плитки на стелю. Вона забезпечить максимально надійний зчеплення матеріалу з клеєм.
 3. Монтаж потрібно проводити в провітрюваному і добре опалювальному приміщенні, це дасть можливість швидко просихати клею. Температура повинна бути стабільною, так як при перепадах клей може втрачати свої властивості, і плитка може відшаруватися від поверхні.
 4. Вибір клею – один з найважливіших аспектів. Щоб не пошкодити амальгаму на плитці і забезпечити хороше зчеплення матеріалу з основою, для поклейки необхідно застосовувати клей, спеціально призначений для дзеркальної плитки. Якщо панно буде монтуватися у ванній або кухні, де постійне влагоіспареніе – потрібно віддати перевагу вологостійкість клею. Ніколи не можна використовувати клей на цементній основі, він з часом роз’їдає дзеркальне покриття. Рідкі цвяхи також не підходять для монтажу на стелі, так як час полімеризації складу досить тривалий і поки клей схопиться, плитка може сповзти або відірватися під власною вагою.
 5. Для затірки швів на дзеркальній плитці можна скористатися тим же клеєм для монтажу або нейтральним герметиком. Проводити затірку швів можна тільки після того, як клей для скляної продукції добре висох. Час висихання залежить від температури і вологості в приміщенні, на це може піти більше 3 днів.
 6. Ну і коротко про вибір самої дзеркальної плитки. Дзеркальна плитка використовується в приміщеннях будь-якого призначення – кухня, ванна, коридор, вітальня, передпокій і т.д. Але так, як асортимент дуже великий, вам потрібно буде визначитися з такими основними критеріями:
 • розмір і форма плитки;
 • колір;
 • наявність малюнка;
 • спосіб обробки країв;
 • місце монтажу;
 • цінове питання.

Процес монтажу дзеркальної плитки

Олівцем нанесіть розмітку на стелю відповідно до розмірів вашої плитки – це допоможе контролювати симетрію. На плитку наноситься шар клею до 1 см. Плитку з клеєм потрібно щільно притиснути на місце приклеювання, щоб клей відбився на стелі. Після акуратно зніміть плитку, дайте клею підсохнути 5-7 хвилин. Після цього остаточно зафіксуйте плитку на поверхні. Ретельно притискайте по всьому периметру плитки.

https://www.youtube.com/watch?v=0b-y7Mm_mVw

Як працює дзеркальна плитка в інтер’єрі?

Дзеркальна плитка в інтер’єрі виглядає дуже виграшно і ефектно. Цей оздоблювальний матеріал має відображає здатність, що допомагає в низьких приміщеннях візуально підняти стелі і робить кімнату більш світлою.

Дзеркало завжди було в моді – це естетично красивий матеріал, актуальний у багатьох приміщеннях. Їх застосовують не тільки в приватних будинках, а й для комерційних приміщень (салони краси, ресторани, кафе, магазини, холи готелів і ін.). Зараз виробник пропонує широкий вибір колірних рішень і конфігурацій, що дозволяє створювати не тільки панно, а цілі твори мистецтва.

Купити якісну дзеркальну продукція на найвигідніших умовах ви можете у нас. На сайті є зручний калькулятор, який допоможе розрахувати необхідну кількість плитки згідно ваших вимірів.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 3.5 / 5. Підрахунок голосів 4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь