Мова

Настінне дзеркало в фітнес клубах, спортзалах

Велике настінне дзеркало, яке можна знайти в тренажерному або танцювальному залі – незамінний елемент. Відстежуючи свої рухи, що тренуються можуть оцінити свій прогрес і внести будь-які корективи, контролювати свою поставу і рухи під час тренування, а також уважно стежити за рухами тренера. Крім того, дзеркало допомагає підтримувати групову роботу. Більш того, дзеркало візуально розширює простір і робить його більш просторим і світлим.

Настінне дзеркало в фітнес клубах, спортзалах

Як повинні виглядати великі дзеркала в фітнес клубі?


У спортивному зеле дзеркало має бать такого розміру, щоб тренуються мали можливість бачити цілком свою фігуру. Під час тренувань завдяки великому дзеркала людина може повністю себе бачити і при необхідності виправити становище, а, тренер, навіть повернувшись спиною, зможе перевірити, чи правильно виконуються вправи.

Для хореографічного залу або фітнес клубу самим стандартним буде двометрове дзеркальне полотно. Кріпити дзеркало прийнято, відступивши 35-40 см від плінтуса. У таких приміщеннях часто дзеркало монтується на всю довжину стіни. При монтажі рекомендовано формувати полотно з декількох сегментів, оскільки полотна габаритами більше 2,5 м мають властивість злегка спотворювати зображення. Оптимальним рішенням є вибір кілька панелей довжиною до 250 см. Скріплювати елементи потрібно встик.

Настінне дзеркало в фітнес клубах, спортзалах

Для спортзалу можна вибрати дзеркало поменше, оптимальні габарити – 150-160 см. Установка також проводиться на рівні 30-40 см від підлоги, при такому розташуванні тренуються люди, можуть повноцінно бачити свою фігуру. У професійному клубі крім залу, дзеркала, ставлять ще і в інших приміщеннях. Дзеркальна плитка для вбиральні може бути такого ж розміру, як в передпокої вашого будинку, як правило воно не повинно займати всю стіну.

Зазвичай в спортивному клубі дзеркала монтують без рами, це дозволяє збільшити оптично габарити приміщення. Такий вибір прекрасно вписується в сучасний інтер’єр.

Варіанти дзеркал для спортивних клубів

Великоформатні дзеркала повинні бути відповідної товщини. Моделі менше 200 см можуть мати товщину до 4 мм, а більш габаритні – 5 мм. Для установки в спортивних приміщеннях варто вибирати дзеркала з відшліфованими краями або обрамляти гострі краї рамкою.

Тренажерний зал – це місце де люди займаються фізичною активністю, використовуючи різноманітний інвентар, тому, нескладно розбити дзеркало. Виходячи з цього, кращим вибором стане безпечне скло, обклеєне спеціальною плівкою, яка в разі удару не посиплеться на ближні людини.

Настінне дзеркало в фітнес клубах, спортзалах

Як підготувати стіну до установки дзеркал?

Дзеркала можна приклеювати до багатьох поверхнях. Це може бути бетонна стіна, основа, покрита штукатуркою, гіпсокартоном і OSB. Варто пам’ятати, що стіна повинна бути добре вирівняна і загрунтована.

Для монтажу підійдуть тільки продукти без додавання розчинників, що володіють високою еластичністю і адгезією – клей, герметик, вони гарантують відсутність знебарвлення або розтріскування по поверхні скла, що особливо важливо для все дзеркал великої площі.

Також великі дзеркала можна кріпити на саморізи, при цьому стіна повинна бути з щільного матеріалу, який здатний витримувати навантаження (цегла, бетон). Саморізи доповнюються декоративними капелюшками. При такому способі монтажу дзеркало знімається набагато простіше ніж при приклеюванні.

Також надійно дзеркальне полотно можна закріпити за допомогою профілів, які прикріплюються до стіни, а дзеркало вставляється в готову конструкцію.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 1 / 5. Підрахунок голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь